Yggdrasil

Alchymedes

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Alchymedes czyli najnowsza gra hazardowa od Yggdrasil

Alchymedes jest oparty na magicznym motywie starożytnej greckiej legendy, a jego główny bohater jest uważany w realnym świecie za największego matematyka wszechczasów.
Gra przenosi Cię do laboratorium szalonego naukowca, w czasach kiedy nauka składała się z magii i kultu diabła. Gra ma dosyć złowrogi, ciemny klimat trochę jak w laboratorium Frankensteina.

Pole gry oraz symbole automatu hazardowego Alchymedes

Alchymedes to 5-bębnowy, 60-cio liniowy slot od Yggdrasil Gaming, w który można grać na wszystkich urządzeniach od 30p za obrót. Gra która odbywa się w laboratorium szalonego naukowca, płaci w obie strony i ma różne poziomy do ukończenia. Dzięki 15 tysiącom możliwych kombinacji symbolu WILD, można zwiekszyć mnożnik 5x podczas ostatniego obrotu, który kończy dany poziom - po ukończeniu poziomu, można wybrać albo zwiększony mnożnik albo większy potencjał na trafienie kombinacji WILD.
Symbole na bębnach to 4 butelki eliksiru (zielona, niebieska, pomarańczowa i fioletowa). Są też 4 karty do gry (A, K, Q i J).

Graj za pieniądze w Alchymedes

Alchymedes ma w sumie 60 płatnych linii, z których 30 jest płatnych od lewej do prawej, a pozostałe 30 od prawej do lewej. Wygrane kombinacje tworzą się, gdy na jednej linii znajduje się 3 lub więcej takich samych symboli - zaczynając od 1 lub 5 bębna. Symbol WILD (odpady radioaktywne) zastępuje wszystkie inne symbole, co ułatwia tworzenie wygranych kombinacji.

Bonusy i funkcje w Alchymedes

W grze nie ma żadnych tradycyjnych funkcji bonusowych. Musisz ukończyć kolejne poziomy, aby uzyskać różne kombinacje wild, ponieważ w grze jest ich ponad 15 000. Wzór jest tworzony na początku każdego poziomu i pozostaje taki sam aż do jego ukończenia. Każdy symbol wild, który pojawia się na bębnach rozprzestrzenia się zgodnie z utworzonym wzorem na początku poziomu - jest to tak zwana funkcja Spreading Wild Pattern.
Każdy poziom zaczyna się od 1-krotnego mnożnika - może on wzrosnąć od 1 do 5 razy podczas każdego obrotu w sposób losowy. Mnożnik wpływa na wygraną, która pozwoliła ci ukończyć poziom. Oznacza to, że Twoja ostatnia wygrana na każdym poziomie będzie pomnożona. Jest to tzw. funkcja Level Completion Multiplier.
Po ukończeniu każdego poziomu pojawia się mikstura Alchemika - możesz wybrać pomiędzy dodaniem do mikstury zielonych eliksirów lub czerwonych eliksirów. Jeśli wybierzesz zieloną dziką miksturę, zwiększy ona potencjał na trafienie kobinacji WILD. Jeśli wybierzesz czerwony eliksir, to zwiększysz potencjał na zwiększenie mnożnika. Jest to znane jako The Alchemist’s Scales feature.
To wszystko może brzmieć dosyć skomplikowanie, jednak kiedy już włączysz grę i zaczniesz obracać bębnami każda funkcja stanie się dla ciebie jasna. Bardzo fajnym dodatkiem jest możliwość wyboru: czy chcemy zwiększyć swoje szanse na wysoki mnożnik lub też lepszą kombinację WILD.

Opinia o automacie hazardowym Alchymedes

Alchymedes to gra, która nie ma jakoś szczegolnie dużo możliwych kombinacji, jednak z całą pewnością może pozwolić nam zgarnąć wysokie wygrane. Po raz kolejny Yggdrasil Gaming stworzył wspaniały projekt, który jest inny pod względem rozgrywki od pozostałych gier slotowych. Pomimo braku tradycyjnej funkcji darmowych obrotów, ma wspaniały motyw, wygląda świetnie i daje potencjał na ogromne wygrane, niezależnie czy wybierzesz większy mnożnik lub lepszą kombinację WILD

Ostatnia aktualizacja: 18/05/2020