Gra jest niedostępna dla tej szerokości ekranu

GreenTube-Novomatic

Always Hot

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Gra hazardowa Always Hot

Jest to prawdziwa legenda w świecie automatów hazardowych. Gra została stworzona przez studio Novomatic jeszcze w latach 90. i była niezwykle popularna w pierwszych kasynach online. To prawdziwy jednoręki bandyta przeniesiony do świata wirtualnego. Automat składa się z 3 bębnów, 3 rzędów oraz 5 linii wypłat. Po za owocami, na polu gry znajdziemy również złote dzwoneczki, gwiazdki, a także siódemki odpowiadające za najwyższe wygrane.

Budowa i działanie automatu Always Hot

To prawdziwy klasyk, który mogliśmy spotkać nie tylko w kasynach internetowych, ale także w stacjonarnych salonach gier. Always Hot to prawdziwy jednoręki bandyta przeniesiony do świata wirtualnego. Sam panel sterowania jest zresztą nawiązaniem do prawdziwych maszyn. Automat posiada trzy obracające się bębny, trzy rzędy oraz pięć linii wypłat. Po prawej stronie od bębnów znajdziemy również tabelę wypłat, dzięki czemu, w każdej chwili możemy sprawdzić wartość interesującego nas układu. Do zwycięstwa potrzebujemy trzech identycznych symboli na jednej linii.

Symbole dostępne na polu gry

Always Hot to klasyczny automat owocowy, a zatem, na polu gry znajdziemy przede wszystkim owoce, takie jak: wiśnie, cytryny, śliwki, pomarańcze, winogrona oraz arbuzy. Na slotach znajdują się także złote dzwoneczki, gwiazdki oraz szczęśliwe siódemki będące najcenniejszym symbolem. Za układ złożony z trzech siódemek otrzymamy wygraną w wysokości 300-krotności stawki. Always Hot to maszyna dawnego typu, która stroni od funkcji bonusowych oraz symboli specjalnych. W związku z tym, na polu gry nie znajdziemy symbolu Wild ani Scatter.

Funkcje bonusowe w grze Always Hot

Domeną dawnych automatów od firmy Novomatic jest dynamiczna, szybka rozgrywka, a także maksymalna prostota. W grze nie znajdziemy zatem specjalnych bonusów. W grze Always Hot wdrożono tylko jedną opcję specjalną, zakład Gamble. Po każdym wygranym spinie możemy zaryzykować i wziąć udział w minigrze polegającej na odgadywaniu koloru zasłoniętych kart. Każda poprawna decyzja podwaja wygraną. W przypadku pomyłki od razu tracimy jednak pełną kwotę. Jeśli chcemy wziąć udział w minigrze, po wygranym spinie klikamy w przycisk Gamble.

Jak zagrać na automacie Always Hot?

To bardzo prosta maszyna hazardowa, która nawiązuje do prawdziwych jednorękich bandytów. W Always Hot mamy nawet specjalny panel sterowania zgodny z budową prawdziwych automatów. Możemy tu wybrać wartość jednej monety, czym ustawiamy stawkę, liczbę aktywnych linii (1, 3 lub 5), a także kolor karty w funkcji Gamble. Dostępny jest również tryb autoobrotu. Legendarna gra Always Hot od Novomatic stawia przede wszystkim na dynamiczną i przyjemną rozgrywkę. Choć nie znajdziemy tu funkcji bonusowych, na automacie możliwe są bardzo wysokie wygrane.

Życzymy przyjemnej gry!

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020