Red Tiger Gaming

Ancient Script

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Gra hazardowa Ancient Script

Jes to automat hazardowy poświęcony tematyce starożytnego Egiptu. Naszym zadaniem będzie odszyfrowanie pradawnych manuskryptów, które poprowadzą nas do wygranych. Maszyna zaprojektowana przez studio Red Tiger posiada 5 bębnów, 3 rzędy oraz 60 linii wygrywających. Symbol Ankh, który wystąpi w środkowym rzędzie, może rozwinąć się na cały bęben, co znacznie ułatwia nam zdobywanie wygranych. W grze obecny jest także symbol Wild i Scatter.

Budowa automatu Ancient Script

Automaty slotowe nawiązujące do kultury starożytnego Egiptu zawsze kojarzą się graczom z zagadkami oraz wysokimi wygranymi. Tak samo jest w przypadku gry Ancient Script zaprojektowanej przez studio Red Tiger. Pole gry składa się z pięciu bębnów oraz trzech rzędów. Poprowadzono aż 60 linii wypłat, co znacznie ułatwia tworzenie wygrywających kombinacji. Aby zanotować zysk, musimy ułożyć przynajmniej trzy identyczne symbole na jednej z linii wypłat. Po prawej stronie od bębnów znajduje się niebieska, magiczna kula energii, która odpowiada za funkcje bonusowe.

Symbole dostępne na polu gry

Na polu gry spotkamy symbole karciane: 10, J, Q, K, As, a także symbole związane z kulturą starożytnego Egiptu: artefakty faraona, piramidę, hieroglify, a także złoty sarkofag. Najcenniejszym symbolem w grze jest złota piramida, która oferuje wygrane na poziomie x600 stawki obrotu. Złoty sarkofag faraona zastępuje inne symbole w taki sposób, aby stworzyć najcenniejszy układ na polu gry. Jest to również Scatter, który oferuje wygrane niezależnie od umiejscowienia na bębnach.

Bonusy i funkcje specjalne

Wspomnieliśmy już o magicznej kuli energii znajdującej się po prawej stronie od bębnów. To ona odpowiada za najważniejszą funkcję bonusową w grze Ancient Script. W dowolnym momencie zamienia się ona w jeden ze standardowych symboli. Następnie, wszystkie symbole na polu gry (po za bonusowymi) zamieniają się w wybrany symbol. Biorąc pod uwagę aż 60 linii wygrywających, w takiej sytuacji możemy zgarnąć naprawdę wysoką wygraną, ponieważ liczą się wszystkie układy zbudowane z pięciu identycznych symboli. W grze Ancient Script nie zastosowano natomiast trybu Gamble.

Jak zagrać na automacie Ancient Script?

Automat zaprojektowany przez studio Red Tiger jest bardzo prosty w obsłudze. W dolnym panelu sterowania wybieramy stawkę z przedziału 0,20 – 8,00. W ustawieniach możemy również spersonalizować tryb autoobrotu oraz dowiedzieć się więcej o wartości poszczególnych symboli w grze. Złoty przycisk ze strzałkami odpowiada za pojedynczy obrót bębnami. Przycisk Turbo pozwala przyspieszyć tempo obrotu. Ancient Script to świetna propozycja dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie gry nawiązujące tematyką do starożytnego Egiptu. To gwarancja dużych emocji oraz jeszcze większych wygranych.

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2020