QuickSpin

Ark of Mystery

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Ark of mystery – nowa gra w motywie Egiptu od Quickspin

Quickspin ma pod ręką kilku bardzo utalentowanych artystów. Postać Anny, głównej bohaterki w nowym slocie Quickspin'a Arc of Mystery, jest światowej klasy rysunkiem.
Pomijając fakt, że w tym zdominowanym przez mężczyzn antycznym świecie egipskim głównym bbohaterem jest kobieta, Ark of Mystery posiada wszystkie typowe cechy klasycznego egipskiego przygodowego slotu. W rzeczywistości, wydaje się, że był on stworzony pod wpływem slotów takich jak Pharaoh's Tomb (Novomatic), Book of Dead (Play'n GO) i Legacy of Egypt (Play'n GO), choć zdecydowanie posiada własne unikalne cechy i funkcje. Ark of Mystery jest to bardzo uproszczony projekt pod względem grafiki, jednak jednocześnie elegancki i artystyczny.

Ark of Mystery – symbole

W automacie hazardowym Ark of Mystery znajdziemy regularne symbole. Quickspin wybrał proste obrazki, które nawiązują do egispskiego motywu gry. Oko Horusa, Skarabeusze i Krzyż egipski reprezentują sybole premium, i oferują wygraną 50-krotnie większą niż stawka za 5 takich symboli na płatnej linii. Symbole o niskiej wartości mają postać egipskich hieroglifów.
W grze znajduje się również symbol Wild Ark, jak również symbol mnożnika, którym przyjrzymy się bliżej w następnych akapitach, ponieważ odgrywają ważną rolę w tym slocie.

Graj za pieniądze w Ark of Mystery

Ark of Mystery to 5-bębnowy, 3 rzędowy automat hazardowy z 20 płatnymi liniami . Można grać w niego zarówno na komputerze jak i urządzeniach mobilnych, a stawki zaczynają się od 0,20 €, podczas gdy maksymalny zakład wynosi 100 €. Ważnymi elemantami rozgrywki są: specjalny symbol mnożnika i dziki symbol aktywujący funkcję darmowych obrotów. Obydwa elementy moga zapewnić satysfakcjonujące wygrane. RTP wynosi 96,53%, z czego 57,29% przypada na grę podstawową, a 39,24% na darmowe obroty.

Funkcja bonusowa WILD RESPIN

Akr of Mystery nie jest wyposażony w tradycyjną funkcję darmowych obrotów, jakiej można by się spodziewać. Fukcja skupia się na symbolu WILD. Kiedy symbol WILD, tutaj reprezentowany przez złotą arkę, trafi na bębny 2, 3 lub 4, zostaje uruchamiana funkcja WILD RESPIN. WILD zatrzymuje się, a reszta symboli się obraca. Co więcej, symbole rozszerzają się na bębnach o jeden symbol, a każdy z nich jest nagradzany, aż do momentu, gdy na bębnie nie będzie już miejsca lub gdy nie będą pojawiać się już dzikie arki. W ten sposób możliwe jest zdobycie od 2 do 6 darmowych obrotów.

Funkcja mnożnika w Ark of Mystery

Aby osiągnąć wysokie wygrane, nie obędzie sie bez funkcji mnożnika, która w Ark of Mystery zaprojektowana jest w kształcie piramidy. Bonus ten pojawia sie tylko na piątym bębnie i każdy symbol piramidy zwiększa mnożnik o jeden.
Wygrana z każdego zakręcenie jest mnożona przez multiplikator. Spróbuj więc wyobrazić sobie scenariusz aktywujący wszystkie trzy dziekie symbole wraz z kilkukrotnym mnożnikiem, który może osiągnąć poziom nawet 22x, dzięki funkcji darmowych obrotów.

Opinia o automacie hazardowym Ark of Mystery

Naprawdę podoba nam się nowy kierunek, jaki obrał Quickspin. Zawsze produkowali oni rozrywkowe sloty wysokiej jakości, ale powoli zaczęli dostrzegać zapotrzebowanie na dużą różnorodność i ogromny potencjał wygranych. Wydaje się, że zostało to już poprawione, a Quickspin jest pod tym względem mniej więcej na równi z większością innych renomowanych dostawców. Jeśli firma ta będzie tak postępować, Quickspin z pewnością podbije kolejne serca w nadchodzących latach.
W slocie Ark of Mystery, funkcja WILD RESPIN i wzmacniacz mnożnika świetnie ze sobą współpracują i dzięki temu gra utrzymuje zainteresowanie gracza. Ark of Mystery przewyższa inne klasyczne egipskie sloty, takie jak Book of Ra i Book of Dead i wydaje nam się że jest stworzony bardziej realistycznie.

Ostatnia aktualizacja: 18/05/2020