Gra jest niedostępna dla tej szerokości ekranu

Blue Print Gaming

Austin Powers

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 02 stycznia 2020

Gra hazardowa Austin Powers

Jest to nowoczesny slot hazardowy zaprojektowany przez studio Blue Print. Jak sama nazwa wskazuje, gra nawiązuje do komediowych filmów szpiegowskich z lat 1997-2002. Możesz pomóc głównemu bohaterowi w tropieniu intryg. Maszyna składa się z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 25 linii wygrywających. Symbolami na polu gry są postacie oraz grafiki nawiązujące bezpośrednio do serii filmów Austin Powers. Automat posiada funkcję bonusowego mnożenia wygranych.

Budowa automatu Austin Powers

Maszyna posiada 5 bębnów, 3 rzędy oraz 25 linii wygrywających. Zwycięskie kombinacje należy budować od pierwszego bębna. Obrót przyniesie nam wygraną w momencie, gdy przynajmniej trzy identyczne symbole będą ułożone na jednej z linii wypłat. Po lewej stronie od bębnów znajduje się instrukcja oraz tabela wypłat, z kolei po prawej panel sterowania, w którym możemy ustalić stawkę, a także dokonać obrotu bębnami.

Symbole dostępne na polu gry

Za niższe wygrane odpowiadają symbole karciane: Dziesiątka, Walet, Dama, Król oraz As. Największe wygrane przyniosą nam natomiast symbole bezpośrednio związane z tematyką filmów komediowych Austin Powers. Znajdziemy tu zatem głównych bohaterów, logo filmu, a także charakterystyczny naszyjnik z symbolem płci męskiej. Jest to symbol Wild, który może zastąpić pozostałe znaki na polu gry, co znacznie ułatwia budowanie zwycięskich układów.

Bonusy i funkcje specjalne w Austin Powers

W grze nie brakuje modyfikacji, które pomagają graczom w zdobywaniu wygranych. Losowo może zostać uruchomiona funkcja lasera, która zamieni cały bęben w symbol Wild. Podobnie działa zresztą funkcja Mojo Wilds, w której na ekranie eksploduje fiolka z miksturą, co pozwoli zastąpić losowo wybrane symbole w symbol Wild. Po każdym wygranym obrocie, nasza wygrana może zostać powiększona przez specjalną funkcję Dr. Evil Big Win. Na polu gry występuje także symbol Bonusa. Jeśli trafimy na przynajmniej trzy takie symbole (nie muszą być ułożone na linii wypłat) uruchomiony zostanie tryb bonusowy. Na specjalnym wehikule czasu losujemy jedną z misji specjalnych do wykonania. Możemy trafić na specjalną mini grę lub darmowe obroty wyposażone w dodatkowe funkcje. W grze bonusowej możemy wygrać nawet kilkaset tysięcy monet. Najbardziej dochodowa funkcja to Submarine Lair Trail, w której walczymy o jackpot.

Jak zagrać na automacie Austin Powers?

Odpalając automat Austin Powers od razu możemy przekonać się o tym, że zaprojektowało go studio Blue Print. Panel sterowania znajduje się po prawej stronie. Klikając w ikonkę dolara możemy ustalić wysokość stawki na pojedynczy obrót. Duże koło ze strzałką to pojedynczy obrót. Pod nim znajduje się ikona, która uaktywni autoobrót. Po lewej stronie od bębnów znajdziemy natomiast instrukcje oraz tabelę wypłat. Pod bębnami znajduje się natomiast licznik informujący o puli jackpot.  

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2020