Wazdan

Black Horse

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

4.0

Gra dodana 28 sierpnia 2019

Legendarny automat

Automat Black Horse to największa sensacja na rynku gier hazardowych na początku 2003 roku.Wyprodukowana przez polskie studio gier Wazdan skradła serca graczy nie tylko z Polski, lecz również innych krajów Europy środkowo wschodniej w tym Niemiec i Rosji. Aktualnie automat ten dostępny jest już także online dzięki czemu mogą się z nim zapoznać gracze z całego świata.

Zasady gry  Black Horse

Automat ten posiada 3 bębny oraz 5 linii wygranych. Obszar gry stanowi pole o wielkości 3x3. Największa stawka jaką można obstawić na wszystkie linie to solidne 1000 monet. Zadowoli się nim więc gracz VIP, taki jakich można spotkać w kasynach Las Vegas czy niemieckich Spieloteken.

Gra owocowa

Tytuł ten zaliczamy do jednorękich bandytów z kategori "fruit game", czyli popularnych "owcówek". Nie żaden owoc jednak lecz zwierzę a dokładnie Czarny Koń jest w tej grze symbolem, który daje nam największe mnożniki wygranej. Warto trafić też na podkowę i złote monety, co nas sowicie wynagrodzi w postaci Darmowych Zakręceń. Grafika w Black Horse oraz oprawa dźwiękowa zostały odświeżone względem oryginału. Zabieg ten udał się znakomicie i grając na ekranach swoich urządzeń mobilnych jak telefon czy tablet gra ta daje nam takie same doznania jak oryginał.