Netent

Blood Suckers II

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 02 września 2019

Blood Suckers 2 to mroczny wideo slot zaprojektowany przez studio Netent. Jest to druga odsłona bardzo popularnej gry skupionej na temacie wampiryzmu. Głównym bohaterem tego automatu jest łowczyni krwiopijców, która pomoże nam w polowaniu na wysokie nagrody.

Budowa automatu Blood Suckers 2

Maszyna składa się z pięciu obracających bębnów oraz trzech rzędów symboli. Przez pole gry poprowadzono 25 linii wypłat, na których będziemy gromadzić układy jednakowych symboli. Do uzyskania dowolnej wygranej wystarczy zgromadzić kombinację złożoną z przynajmniej trzech identycznych symboli. Po lewej stronie od bębnów znajduje się główna bohaterka, odziana w czerwony strój łowczyni wampirów. Jej kusza pomoże nam w upolowaniu cennych nagród.

Symbole dostępne na polu gry

Za niższe wygrane odpowiadają symbole karciane: pik, trefl, karo oraz kier. Znacznie wyżej opłacane są układy zbudowane z symboli ukazujących podobizny czterech różnych wampirów. To właśnie na nie poluje nasza łowczyni. W automacie Blood Suckers 2 zawarto także trzy symbole specjalne: Wild, Scatter oraz Bonus. Dzięki nim, gracz ma znacznie większe szanse na uzyskanie wysokich wygranych. W tej gdzie możemy powalczyć nawet o 250,000 złotych monet.

Bonusy i funkcje specjalne

Symbol Scatter w formie czerwonej róży odpowiada za przyznawanie darmowych obrotów. Wystarczą jedynie dwa Scattery, aby przejść do rundy bonusowej ze specjalnymi funkcjami. W trakcie free spinów możemy liczyć na dodatkowe mnożniki nagród, a także specjalne zastosowanie symbolu Wild. W grze występuje również symbol oznaczony napisem Bonus. Trzy takie symbole przenoszą nas do minigry, w której zwierzamy zamczysko wampirów. Możemy otwierać dostępne w grobowcu kufry oraz trumny. Kryją się w nich dodatkowe wygrane oraz free spiny. Jeśli natrafimy na pusty kufer lub trumnę, runda bonusowa jest automatycznie kończona.

Jak zagrać w Blood Suckers 2?

Maszyna niewątpliwie posiada charakterystyczny klimat, który zachęca do dłuższej rozgrywki. Blood Suckers 2 powtórzył sukces poprzedniej części. Jak przystało na automat Netent, w dolnym panelu sterowania wybieramy nominał oraz liczbę żetonów na jeden obrót bębnami. W każdej chwili możemy również sprawdzić tabelę wypłat oraz opis wszystkich funkcji bonusowych.