BF

Bonnie & Clyde

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 29 sierpnia 2019

Gra Bonnie & Clyde to slot hazardowy

wyprodukowany przez mające polskie korzenie studio gier BF games. Gra miała swoją premierę w lutym 2019 roku gdy została zaprezentowana na największych hazardowych targach na świecie ICE Londyn.


Bonnie i Clyde w trakcie premiery gry. Luty 2019, Londyn.

Zasady i symbole w grze

Automat ten składa się z 5 bębnów i 3 rzędów symboli co daje nam obszar gry o łączniej powierzchni złożonej z 15 symboli. Gra posiada 20 zwycięskich linii, a obstawienie ich wszystkich na maksymalnej stawce to koszt 200 monet.
W grze mamy 7 podstawowych symbolii a także symbole specjalne. Brakuje w nich klasycznych symbolii karcianych.
Jeśli chodzi o symbole specjalne to gra oferuje Symbol Rozproszony Scatter (przebite mieczem serce) oraz Dziki Symbol Wild. Jest nim nasza główna para bohaterów, a symbol ten ma moc roziągania się czyli Expanding Wild. Dziki symbol występuje jedynie na 3 środkowych bębnach.

Bonusy i opcje specjalne w grze

Gra posiada jeszcze jeden symbol specjalny - Cigarette Man, czyli mężczyzna z papierosem. Jeśli on pojawi się na bębnach obok Dzikiego Symbolu Bonniego i Clyda wtedy wszystkie nagrody są potrojone!
W przypadku trafienia co najmniej 3 Scatterów uruchamiana jest bonusowa opcja z darmowymi spinami. Maksymalna ich ilość to aż 30, minimalna 5. Wszystko to zależy od tego które koło od auta wybierzemy. W trakcie darmowych zakręceń na bębnach mogą się pojawić Bonnie i Clyde, lecz tym razem nie w parze a osobno. Co więcej nie muszą oni zostać wylosowani na bębnach, lecz mogą pojawić się na nich spoza pola gry.
Ostatnią funkcją bonusową jest JukeBox, czyli szafa grająca. Wylosowanie 3 takich symboli na bębnach 2,3 i 4 daje nam możliwość losowego wybrania mnożnika wygranej, który może wynieść nawet 50 razy.

Historia Bonnie i Clyde`a

Bonnie Elizabeth Parker oraz Clyde Chestnut Barrow to para amerykańskich przestępców podróżująca po Stanach Zjednoczonych w trakcie Wielkiego Kryzysu. Zasłynęli oni licznymi napadami na banki oraz małe sklepy i stacje benzynowe. W trakcie swojej szaleńczej podróży zastrzelili oni 9 policjantów oraz wielu cywili. Para ta została zastrzelona podczas policyjnej zasadzki w Gibsland w Luizjanie w maju 1934 roku.