GreenTube-Novomatic

Book of Ra Deluxe

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Book of Ra Deluxe

Jest to legendarny automat hazardowy stworzony przez studio Novomatic. W tej grze pomagamy poszukiwaczowi skarbów w rozwikłaniu zagadek starożytnych piramid. Na polu gry znajdują się hieroglify, sarkofagi, statuetki, a także podobizny egipskich bogów. Maszyna posiada 5 bębnów, 3 rzędy oraz 10 linii wygrywających. Tytułowa księga Ra to symbol Wild, który dodatkowo oferuje nam 10 darmowych obrotów za układ złożony z przynajmniej trzech symboli.

Budowa i mechanizmy automatu Book of Ra Deluxe

Ogromny sukces odniesiony przez automat Book of Ra sprawił, że studio Novomatic postanowiło kilka lat później odświeżyć ten tytuł i przygotować wersję z ładniejszą oprawą audiowizualną. W ten sposób powstała gra Book of Ra Deluxe, która wiernie odzwierciedla zasady pierwowzoru. Mamy tu pięć obracających się bębnów, trzy rzędy oraz dziesięć linii wypłat. Rozgrywką sterujemy za pomocą panelu sterowania znajdującego się pod bębnami.

Symbole dostępne na polu gry

Book of Ra Deluxe prezentuje przygody poszukiwacza skarbów, który postanowił odkryć tajemnice starożytnego Egiptu. Najcenniejszym symbolem na polu gry jest tytułowa księga boga Ra. To symbol Wild, który zastępuje inne znaki, w taki sposób, aby stworzyć wygrywający układ. Jednocześnie, odpowiada za grę bonusową. Ponadto, na polu gry spotkamy oznaczenia karciane stylizowane na hieroglify, złote sarkofagi, statuetki, a także skarabeusze. Do wygranej potrzebujemy przynajmniej trzech identycznych symboli na jednej z linii wypłat.

Funkcje bonusowe dostępne w Book of Ra Deluxe

Księga Ra to symbol specjalny. Po pierwsze, działa jak karciany joker, ułatwiając budowanie wygrywających układów. Ponadto, jeśli natrafimy na przynajmniej trzy takie symbole, otrzymamy 10 rund bonusowych. Przed rozpoczęciem darmowych obrotów losujemy jeden symbol, który po każdym obrocie będzie rozwijał się na cały bęben, oferując nam dodatkowe wygrane. Ponadto, w grze Book of Ra Deluxe mamy tradycyjną funkcję Gamble, w której możemy odgadywać kolor zasłoniętej karty i tym samym zwiększać wygraną z ostatniego obrotu.

Jak zagrać na automacie Book of Ra Deluxe?

Rozgrywką sterujemy za pośrednictwem dolnego panelu. Możemy tu wybrać liczbę aktywnych linii oraz stawkę na pojedynczy obrót. Zielony przycisk uaktywnia autoobrót, a czerwony przycisk rozpoczyna pojedynczy obrót bębnami. Do dyspozycji graczy pozostaje również obszerna instrukcja oraz tabela wypłat. Book of Ra Deluxe to kultowy tytuł, który powinien zostać wypróbowany przez wszystkich miłośników automatów slotowych.

Życzymy przjemnej gry!

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020