GreenTube-Novomatic

Dolphin’s Pearl Deluxe

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

4.3

Gra dodana 02 września 2019

Gra hazardowa automat Dolphin`s Pearl Deluxe to klasyka gatunku wyprodukowana przez studio Novomatic. Gra od 2006 roku cieszy oczy i serca graczy w salonach gier i kasynach naziemnych oraz od kilku lat także tych internetowych.

Zasady gry Dolphin`s Pearl Deluxe

Gra posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy, co daje nam łącznie 15 symboli w polu gry. W grze mamy 10 płatnych linii a stawka na wszystkie z nich na jeden spin to 2000 monet. Jest to na tyle dużo, iż powinno zadowolić graczy VIP nie tylko w kasynach internetowych, ale także tych największych jak Bellaggio czy MGM w Las Vegas.

Najważniejszym symbolem w grze jest Delfin, który jest także Dzikim Symbolem. Zastępuje on wszystkie pozostałe symbole aby uzupełnić zwycięską linię, a dodatkowo podwaja wygrane. Wszystkie symbole oprócz jednego, którym jak pewnie się domyślacie jest Scatter.
Scatterem, czyli symbolem rozproszonym jest Ostryga w której znajduje się tytułowa perła. Trafiając 3 symbole perły uruchamiamy bonusową rundę z 15 darmowymi spinami, w trakcie których wygrane są mnożone x3. Dodatkowo jeśli w trakcie darmowych zakręceń trafimy ponownie 3 perły to otrzymujemy kolejnych 15 spinów co sprawia iż nasze wygrane mogą być kolosalne.
Jeśli chodzi o pozostałe symbole to na bębnach spotkać możemy Płaszczkę, kolorowe rybki, konika morskiego a wszystko uzupełniają symbole karciane A,K,D,J,10 i 9.