Yggdrasil

Dr Fortuno

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Dr Fortuno – nowa gra od Yggdrasil Gaming

Dr Fortuno jest automatem hazardowym wyprodukowanym przez studio gier Yggdrasil Gaming, który posiada 5 bębnów i 20 płatnych linii. Jest to slot o tematyce cyrkowej, ale zamiast zajmować się zwierzętami, głównym bohaterem jest specjalista od hipnozy. Wizualnie gra wygląda świetnie, a przerażające efekty dźwiękowe dadzą przyprawią cię o dreszcze.

Symbole w Dr Fortuno

Symbole gry obejmują różnokolorowe butelki z eliksirem oraz trzy różne akcesoria Dr. Fortuno, w tym Night Twins, Fire Head i Wodną Wiedźmę. Są to symbole o wyższej wartości, które pojawiają się w grze w postaci trzech wysokich(długich) symboli, zajmujących cały bęben. Najbardziej wartościowy symbol pozwala nam wygrać 20x naszą stawkę. Symbol Wild w grze jest przedstawiony jako sam Dr. Fortuno, który oprócz tego, że zastępuje zwykłe symbole, pojawia się także jako długi symbol, zajmujący trzy pozycje na polu gry.

Graj za pieniądze w Dr Fortuno

Mimo, że wszystkie 20 płatnych linii jest aktywnych przez cały czas, możesz postawić na zakład maksymalnie 10 monet. Daje to minimalną stawkę 0.10 na obrót, a dostosowując wartość monety, możesz podnieść stawkę do maksymalnie 100.00. Gra na slotach Dr Fortuno oferuje duży wybór modyfikacji dla tych, którzy lubią dostosowywać grę do własnych potrzeb. Możesz wybrać automatyczny obrót, zmienną prędkość obrotową, dźwięk otoczenia lub pełną ścieżkę dźwiękową. Bardzo podobały nam się efekty dźwiękowe tej gry.

Bonusy i funkcje w Dr Fortuno

Sam Dr Fortuno jest symbolem Wild i może zastąpić wszystkie symbole w grze, z wyjątkiem symbolu Bonus Hat. Kiedy WILD wyląduje na bębnie, rozszerza się pokrywając całe pole gry, a następnie uruchoma funkcję Koła Fortuny. Koło Fortuny (Wheel of Fortuno) Każdy dziki symbol, który był częścią twojej wygranej, daje ci dodatkowy obrót. Dzięki tej funkcji można wygrać 2 dodatkowe obroty, mnożnik, który może mieć dowolną wartość od x2 do x5 lub szansę na Fortuno Jackpot. Jackpot Fortuno jest wyzwalany poprzez trafienie w odpowiednie pole w bonusie Wheel of Fortuno. Po odblokowaniu pola Jackpota, będziesz musiał trafić je ponownie, aby zdobyć główną wygraną.
Darmowe obroty
Symbolem bonusu jest kapelusz magika, a wylądowanie 3 lub więcej z nich w dowolnym miejscu na bębnach spowoduje uruchomienie funkcji darmowych obrotów. Po uruchomieniu, zostaniesz nagrodzony 10 obrotami. Wszystkie darmowe obroty rozpoczynają się od kilku specjalnych funkcji, które są określone w zależności od ilości trafionych symboli. Podczas darmowych obrotów możesz wygrać 1, 2 lub 3 funkcje specjalne.
Istnieje kilka specjalnych funkcji, które można wygrać i obejmują one: No Lows, mnożnik x2, więcej symboli WILD, +5 lub +10 obrotów, wysoko płatne symbole, które zmieniają się w WILDY oraz są płatne w dwie strony. No Lows usuwa wszystkie nisko płatne symbole z bębnów, mnożnik jest stosowany do wszystkich darmowych spinów podczas trwania danej funkcji, a reszta jest dość oczywista i chyba nie trzeba ich nikomu wyjaśniać.

Dr Fortuno – podsumowanie

Dr Fortuno jest całkiem dobrym slotem od Yggdrasil, i wszystko wydaje się być pasujące do siebie, zaczynając od muzyki, przez grafikę, dźwięk, a na bonusowych funkcjach kończąc. RTP jest ustawiony na 96,2%, a wygrana może być dość wysoka, biorąc pod uwagę, że w grze jest dostępny Jackpot.

Ostatnia aktualizacja: 19/05/2020