Netent

Drive

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 28 września 2019

Automat slotowy Drive nawiązuje do nielegalnych wyścigów ulicznych. W grze spotkamy szybkie, tuningowane samochody, uczestników wyścigu, a także prędkościomierze odpowiedzialne za mnożniki wygranych. Grę zaprojektowało renomowane studio NetEnt.

Budowa automatu Drive

Maszyna składa się z pięciu obracających bębnów oraz trzech rzędów symboli. Przez pole gry poprowadzono 15 linii wypłat. Przynajmniej trzy identyczne symbole ułożone na jednej z linii zaoferują nam wygraną. Warunkiem jest rozpoczęcie kombinacji od pierwszego bębna. Tematyką przewodnią gry Drive są szybkie i niebezpieczne wyścigi uliczne. Netent zadbało o widowiskową oprawę oraz klimat, a także liczne funkcje bonusowe ułatwiające walkę o najwyższe wygrane.

Symbole dostępne na polu gry

Wygrane niższego rzędu są wypłacane za układy zbudowane z symboli karcianych: Dziesiątek, Waletów, Dam, Królów oraz Asów. Znacznie cenniejsze są symbole bezpośrednio powiązane z tematyką przewodnią automatu Drive. Mamy tu czterech uczestników wyścigu, a także szybkie samochody. Na polu gry pojawiają się także prędkościomierze z mnożnikiem. Są to symbole Wild. Każdy układ stworzony z ich udziałem jest premiowany zgodnie z mnożnikiem na symbolu. Automat posiada także symbol Scatter odpowiedzialny za darmowe obroty.

Bonusy i funkcje specjalne

Symbol oznaczony napisem Scatter odpowiada za nagradzanie graczy darmowymi obrotami. Symbol ten występuje wyłącznie na 2, 3 oraz 4 bębnie. Układ złożony z trzech Scatterów jest nagradzany pakietem 10 darmowych obrotów. W ich trakcie możemy liczyć na dodatkowe mnożniki oraz specjalne zastosowanie symboli Wild. Gracz z każdą rundą bonusową awansuje i mierzy się z innymi uczestnikami wyścigu. W ten sposób stopniowo budujemy wyższe premie, które ułatwią nam grę o maksymalną stawkę. W grze Drive gracze mogą wygrać nawet do kilkuset tysięcy złotych monet.

Jak zagrać na automacie Drive?

Automaty zaprojektowane przez studio Netent odznaczają się nowoczesną i imponującą oprawą audiowizualną. Rozgrywką sterujemy przy pomocy panelu sterowania na dole ekranu. W tym miejscu wybieramy nominał i liczbę żetonów na jeden obrót. Wartość ta jest mnożona przez 15 linii wypłat, dzięki czemu uzyskujemy stawkę całkowitą widoczną w okienku „Bet”. Do gry dołączona jest tabela wypłat oraz opis wszystkich funkcji bonusowych dostępnych na automacie Drive.