Tom Horn Gaming

Feng Fu

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 04 marca 2020

Feng Fu – gra slotowa od Tom Horn Gaming

Feng Fu to slot video stworzony przez Tom Horn Gaming. Automat Feng Fu jest stworzony w pięknym motywie, który wygląda jakby był rysowany ręcznie. Głowną koncepcją tej gry są ilustracje kojarzone z chińskim dziedzictwem. Stonowanie kolorów sprawia, że gra jest bardziej spokojna, co doskonale współgra z klimatem, który stara się stworzyć producent. Dodatkowo, przez większą część gry nie ma irytującej muzyki, a po stworzeniu zwycięskiej kombinacji słychać tylko cichą, krótką melodię.

Graj za pieniądze w Feng Fu

Okno automatu Feng Fu składa się z pięciu bębnów, trzech rzędów i dziewięciu płatnych linii. Możesz wybrać liczbę linii płatnych do aktywacji oraz kwotę zakładu na linię, stąd też istnieje szeroki zakres zakładów. Możesz zacząć obracać już od 0,02 i zwiększyć stawkę aż do maksymalnej wysokości zakładu 90. Możesz postawić tylko jedną monetę na linię. Poziom wypłacalności Feng Fu (RTP) wynosi 95,20%.

Symbole w Feng Fu

Małpa jest najwyżej płatną pozycją w tabeli wypłat, i mnoży nasz zakład 600x jeśli uda nam się dopasować 5 znaków. Otrzymasz również 250x i 90x za wykręcenie czterech lub trzech małp. Koza jest drugim z kolei symbolem, który oferuje maksymalną wygraną 500x Twojej stawki. Trafiając cztery kozy, wygrasz stawkę x200, a trzy kozy spowodują pomnożenie stawki 75x.
Kot mnoży stawkę 400x za pięć trafionych symboli. Jeśli cztery lub trzy z nich pojawią się na bębnach, otrzymasz odpowiednio 150x i 50x.
Kogut może pozwolić Ci na wygranie do 300x swojej stawki za pięć pasujących do siebie obrazków, jak również 100x za cztery i 30x za trzy.
Ryba jest najniżej opłacanym symbolem. Po wylosowaniu pięciu ryb nasz zakład zostanie pomnożony x200, podczas gdy cztery i trzy ryby pozwolą na wygraną odpowiednio 75x i 25x twój zakład.
Kolejna grupa symboli są czarne hieroglify. Pięć pasujących do siebie symboli mnożą zakład od 100 do 50 razy. Cztery hieroglify pomnożą twój zakład o 20-50 razy, natomiast trzy oferują najniższą wygraną w grze wahającą się pomiędzy 5x-10x twoja stawka.

Funkcje i bonusy w Feng Fu

W grze istnieje funkcja darmowych obrotów oraz symbol WILD. Ikona Yin and Yang musi pojawić się na bębnach w ilości od trzy, cztery lub pięć, aby aktywować dziesięć rund darmowych obrotów wraz z dodanym bonusem mnożnika wygranej. Złoty Smok pojawia się tylko w trybie darmowych obrotów i jest to symbol WILD. Pojawia się tylko na drugim, trzecim oraz czwartym bębnie. Jeśli Złoty smok stworzy wygraną kombinacje, zakryje bęben i pomnoży wygraną razy dwa. W grze istniej także opcja GAMBLE, której można użyć po każdym obrocie. Wystarczy nacisnąć przycisk "Gamble", aby zostać skierowanym na inny ekran. Na kolejnym ekranie ujrzysz talię kart. Chodzi o to, aby odgadnąć kolor następnej karty, który może być czerwony lub czarny. Jeśli wybierzesz prawidłowo, twoja wypłata zostanie podwojona. W przypadku, gdy Twój wybór będzie błędny, stracisz swoją wygraną i wrócisz do ekranu głównego.

Ostatnia aktualizacja: 18/05/2020