Netent

Gonzo's Quest

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 02 września 2019

Gra hazardowa firmy Netent Gonzo`s Quest to absolutna klasyka gatunku. Gra została wypuszczona w 2011 roku, czyli dokładnie tym samym kiedy Jack and the Beanstalk. Gonzo oraz Jaś stali się na długie lata sztandarowymi bohaterami kojarzonymi ze studiem gier Netent. Gonzo to hiszpański odkrywca z epicką brodą i żądzą znalezienia złota. W grze trafia w sam środek dżungli.

Gonzo's Quest ™ nie tylko ukazał nam świat średniowiecznych konkwistadorów, ale był także pierwszą grą, która zastąpiła tradycyjny obrót bębna kultową funkcją Avalanche, która zrzuca symbole z góry niczym lawina. Kiedy utworzy nam się zwycięska kombinacja, symbole rozpadają się w pył, a pozostawione przez nich luki wypełniają się coraz to nowymi opadającymi symbolami.

Symbole oraz asady gry Gonzo`s Quest

Gra hazardowa Gonzo`s Quest posiada 5 bębnów oraz 3 rzędów co daje nam łącznie obszar składający się z 15 symboli. Maksymalna stawka na wszystkie linie, których jest 20, na jedno zakręcenie to 50 monet. Nie jest to szczgólnie dużo, więc gra na pewno nie jest przeznaczona dla Highrollerów czy VIP.
Jeśli chodzi o symbole to na ekranie ukazują nam się kamienie z róznymi maskami. W grze brak jest symboli karcianych. W grze istnieje Dziki Symbol Wild, którym jest blok kamienny ze znakiem zapytania `?` i zastępuje on wszystkie pozostałe symbole. W grze jest też coś takiego jak "darmowe spiny" chociaż w grze która nie posiada klasycznych bębnów jest to nazwane Free Fall - symbol ten reprezentowany jest przez złoty blok kamienny. 3 takie bloki powodują uruchomienie 10 darmowych opuszczeń kamieni.
Gra posiada wypłacalność RTG na poziomie 95.97%.