Netent

Guns n Roses

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 23 września 2019

Guns N Roses – automat hazardowy zaprojektowany przez firmę NetEnt, którego inspiracją był jeden z największych zespołowych rockowych w historii. Gra jest wyprodukowana we współpracy z zespołem dzięki czemu w jej trakcie mamy okazję posłuchać wybranych hitów tego legendarnego zespołu.

Zasady gry i symbole

Maszyna składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. W sumie, na polu gry mamy zatem 15 symboli. Przez pole gry przebiega 20 linii wygrywających, na których należy ułożyć kombinację jednakowych symboli, aby zanotować wygraną zgodną z informacjami w tabeli wypłat. Bazowymi symbolami o niższych wartościach są symbole karciane: 10, J, Q, K oraz As. Pole gry uzupełniają motywy związane z zespołem Guns N Roses. Na bębnach pojawią się zatem: Axel Rose, Slash oraz Duff McKagan. Nie mogło zabraknąć gitarowych kostek oraz rewolwerów i czerwonych róż. W grze zaimplementowano system rozszerzającego się symbolu Wild, którym jest logo zespołu Guns N Roses. Gdy taki symbol pojawi się na polu gry, zostanie rozszerzony na cały bęben. To oczywiście znacznie zwiększa szanse na zanotowanie dużych zysków. Najcenniejsze wygrane zapewnia graczom kombinacja symboli ukazujących wokalistę zespołu, Axla Rose.

Funkcje bonusowe

Automat proponuje nam szereg bonusów oraz dodatkowych funkcji. Symbole członków zespołu pozwalają na zgarnięcie darmowych spinów. Winylowa płyta to symbol bonusowy. Gdy natrafimy na trzy takie znaczki, weźmiemy udział w grze bonusowej. Możemy wygrać jedną z kilku nagród: Encore Free Spins, Croud Pleaser Bonus oraz Coin Wins. Możemy w nich wygrać dodatkowe żetony oraz pakiet free spinów o specjalnych właściwościach. Guns N Roses to kolejny automat od Netent, który proponuje graczom bardzo dużą liczbę ciekawych innowacji i bonusów.

Zespół Guns N Roses

Guns N Roses przeżywał swój rozkwit pod koniec lat 80tych oraz na początku lat 90 tych. To jeden z najwybitniejszych zespołów hard rockowych w historii. Założony w 1985 roku w Los Angeles zespół wydał sześć albumów i sprzedał na całym świecie setki milionów płyt. W drugiej połowie lat 90 legendarny skład Guns N Roses rozpadł się na skutek personalnych konfliktów. Axl Rose przez wiele lat borykał się poważnymi problemami ze swoim głosem. W roku 2016 zespół postanowił się pojednać i wrócić do wspólnego koncertowania.

Zdjęcie zespołu w oryginalnym składzie.