Promatic

Hussars

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Gra hazardowa Hussars

Jest to automat hazardowy nawiązujący do najsilniejszej i najpiękniej kawalerii w historii, polskiej husarii. Maszynę zbudowano z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Nie mamy tu natomiast linii wygrywających. Wygraną zapewnią nam przynajmniej trzy identyczny symbole sąsiadujące ze sobą na kolejnych bębnach. Kombinacja musi się jednak zaczynać na pierwszym bębnie. Na polu gry znajdziemy symbole związane z tematyką husarii: oręż, zbroje, biało-czerwone sztandary, kopie, a także konie, na których żołnierze ruszali do bitwy. Grę zaprojektowało młode studio Promatic, które za sprawą Hussars zjednało sobie sympatię wielu polskich graczy.

Budowa i działanie automatu Hussars

Husaria to niemal wymarzony temat do stworzenia ciekawej i emocjonującej gry slotowej. A jednak, musieliśmy trochę poczekać na jej stworzenie. Tym zadaniem zajęło się polskie studio Promatic. Gra Hussars składa się z pięciu bębnów, trzech rzędów oraz nie posiada linii wypłat. Zastosowano system, w którym wygrane zdobywamy poprzez trafienie przynajmniej trzech identycznych symboli sąsiadujących ze sobą na kolejnych bębnach. Biorąc pod uwagę, że liczą się układy stworzone w linii poziomej lub ukośnej, możemy stwierdzić, że gra Hussars posiada pięć linii wypłat. Na tle automatu widnieje pole bitwy, zaś na slotach symbole, które kojarzą się z polską husarią.

Symbole dostępne na polu gry

Symbolami na polu gry są najważniejsze atrybuty husarzy: szabla, kopia, pistolet skałkowy, nieustraszony koń, tarcza, zbroja, husarskie skrzydła, a także hełm. Najcenniejszym symbolem na polu gry są skrzydła. Za kombinację pięciu takich symboli otrzymamy mnożnik stawki x200. To oznacza, że największa nagroda w standardowej grze Hussars wynosi 2,000 monet. Pędzący husarz jest symbolem Wild, który rozciąga się na cały bęben, co znacznie ułatwia uzyskanie satysfakcjonującej wygranej. Do wygranej potrzebujemy przynajmniej trzech identycznych symboli sąsiadujących ze sobą na płaszczyźnie poziomej lub ukośnej

Bonusy i funkcje specjalne na automacie Hussars

W pierwszej kolejności warto opowiedzieć o ciekawie zaprojektowanej opcji Gamble. Po każdym wygranym obrocie możemy zdecydować, czy od razu dopisujemy wygraną do naszego salda, czy też chcemy zaryzykować i spróbować spotęgować ten zysk. Wybierając opcje Gamble, naszym zadaniem jest wytypowanie, w którą stronę zaszarżuje przeciwnik z naprzeciwka. Do wyboru mamy stronę lewą oraz prawą, a zatem, szanse powodzenia to 50%. Ponadto, możemy wybrać czy chcemy zaryzykować całą kwotę, czy też tylko jej połowę. Prawidłowa decyzja oznacza spotęgowanie stawki, natomiast błędna decyzja jej utratę. Pędzący husarz jest symbolem specjalnym Wild. Zastępuje inne, standardowe symbole na polu gry, a jednocześnie, rozciąga się na cały bęben. Gdy tak się stanie, gracz otrzymuje dwa darmowe obroty. Jeśli w ich trakcie ponownie pojawi się symbol Wild na innym bębnie, ponownie zostanie rozciągnięty, a gracz zyska kolejne rundy. W ten sposób możemy dążyć do rozbicia jackpota dostępnego w grze Hussars. Stanie się tak, jeśli na wszystkich pięciu bębnach pojawią się pędzący jeźdźcy. W ten sposób będziemy mogli nacieszyć oko husarią w pełnej krasie, a także olśniewającą kwotą wygranej.

Jak zagrać na automacie Hussars?

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej stawki w dolnym panelu sterowania. Gracze mogą wybrać stawkę z przedziału 0,01 – 10 monet. Środkowy przycisk z trójkątem odpowiada za zakręcenie bębnami. Przycisk po prawej to autoobrót, który możemy w pełni dostosować do swoich oczekiwań. Po lewej stronie znajdziemy natomiast przycisk odpowiedzialny za przejście do ustawień. Tutaj możemy przeczytać instrukcję, a także dowiedzieć się więcej o wartości poszczególnych symboli.

Automat slotowy Hussars – czy warto go wypróbować?

Zdecydowanie tak! Studio Promatic stanęło na wysokości zadania i przygotowało świetnie prezentujący się automat skupiony na tematyce husarii, najlepszej jazdy w historii. Z całą pewnością jest to jeden z dumnych symboli narodowych, z którymi utożsamiamy nasz kraj. Gra zachwyca dokładną grafiką, dynamicznymi animacjami, a także klimatem. Jest to zatem pozycja obowiązkowa dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie automaty slotowe na najwyższym poziomie.

Życzymy przyjemnej rozgrywki!

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020