QuickSpin

Ivan and the Immortal King

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Ivan and the Immortal King – świetny automat od Quickspin

Bardzo często sloty, które czerpią swoje motywy z kultur, często sięgają w kierunku Skandynawii i tamtejszych legend. Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że wiele studiów gier i ich zespołów pochodzi z krajów północnej Europy. Ivan and the Immortal King to gra pozwalająca na odkrywanie fascynującej części rosyjskiego folkloru. Głównym bohatem Ivan and the Immortal King jest Iwan Tsarewicz, fikcyjna postać, której wyczyny zainspirowały wiele rosyjskich bajek. W tej grze, dostawca slotów online Quickspin po raz kolejny pokazuje swoje unikalne umiejętności projektowania bogatej oprawy wizualnej i animacji. Ivan and the Immortal King oferuje graczom kilka funkcji, które zwiększają ich szanse na wygraną oraz uatrakcyjniają rozgrywkę.

Ivan and the Immortal King – automat w bajkowym klimacie

Pod wieloma względami Ivan jest klasycznym slotem Quickspin o cechach typowych dla szwedzkiego dewelopera, co oznacza, że każdy, kto kiedykolwiek grał w sloty tego producenta, powinien być zadowolony. Model matematyczny jest jednak świeży, i daje dużo wiekszy potencjał na wygraną niż ten z poprzeednich wersji, co sprawia, że nowe sloty Quickspin są bardziej atrakcyjne.
Studio ma bez wątpienia talent do tworzenia bajkowych slotów, co pokazały już takie automaty jak np. Goldilocks, Big Bad Wolf, The Three Musketeers. Ivan pasuje do tej grupy dzięki kolorowym, ręcznie malowanym dziełom sztuki, które bez trudu wtapiają się w eleganckie tło. Znajome rosyjskie instrumenty są również miłym dodatkiem, w szczególności melodia Korobeiniki.

Graj za pieniądze w Ivan and the Immortal King

Ten 5-bębnowy, 3-rzędowy slot posiada 20 stałych płatnych lini i przyjmuje zakłady w wysokości od 0,20 do 100 EUR. Ważnym elementem tego slotu jest losowo wyzwalana funkcja Baba Yar, a co ważniejsze, funkcja darmowych obrotów, która obejmuje wielopoziomowy mnożnik. Symbol Wild może zastąpić dowolny inny symbol na będnach, za wyjątkiem symboli Scatter.

Odbierz bonus w Ivan and the Immortal King

Funkcja darmowych obrotów jest uruchamiana, gdy 3 lub więcej Scatterów (w kształcie skrzynek ze skarbami) wyląduje na bębnach. Trzy Scattersy to 10 obrotów na poziomie skrzyni; 4 oznacza 14 darmowych obrotów na poziomie Zająca, a 5 da nam 18 bonusowych obrotów na poziomie Kaczki. Podczas darmowych obrotów widoczny jest inny typ Scatterów - Coin Progressive Scatter. Aktywują one następny poziom mnożnika za każdym razem, gdy gracz zbierze trzy z nich. Co trzy symbole Coin Progressive Scatter dostaniemy mnożnik wyższy od aktualnego, jak również 4 dodatkowe darmowe obroty. Może się wydawać, że aby przejść do ostatniego poziomu, trzeba się wspiąć pod górę, ale jeśli szczęście jest po twojej stronie, a funkcja darmowych obrotów jest uruchamiana za pomocą 5 dodatkowych symboli scatter, można zacząć od poziomu 3 (poziom Kaczor), z aktywnym mnożnikiem x3. To sprawia, że perspektywa dotarcia na szczyt jest o wiele łatwiejsza do opanowania. Baba Yaga bonus w Ivan and the Immortal Bonusową funkcję w tym slocie pełni innea popularnea słowiańska postać ludowa - Baby Jaga. Tak jak w bajkach, Baba Jaga może być życzliwa i pomóc nam ustawić odpowienie symbole na bębnach, lub może nam zaszkodzić. Baba Jaga, pojawia się losowo i jeśli jest hojna pomaga graczowi, ukrywając 4 losowo wybrane symbole, a następnie zastępując je na dwa sposoby. Po pierwsze, może ona zastąpić od 1 do 3 symboli Bonusem Scatter podczas gry podstawowej (w trakcie uruchamiania darmowych obrotów) lub Coin Progressive Scatters podczas trwania darmowych obrotów. Pomaga to graczowi aktywować wyższy mnoznik juz od początku, a przy tym zwiekszyć szanse na wysoką wygraną. Drugą mozliwością jest to, że Baba Yaga przekształci wszystkie symbole w ten sam, losowo wybrany symbol, gwarantując tym samym wygraną.

Ostatnia aktualizacja: 19/05/2020