Netent

Jack and the Beanstalk

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 02 września 2019

Gra hazardowa automat Jack and the Beanstalk to klasyka gatunku. Gra została wypuszczona na rynek w 2011 roku przez studio Netent i z miejsca uzyskała uwielbienie graczy. Była to jedna z pierwszych gier, która oferowała coś więcej niż tylko standardowe symbole na bębnach. Już na samym początku wita nas świetnie zrealizowane intro które wprowadza nas w świat Jasia i magicznej fasoli.

Zasady i symbole w grze Jack and the Beanstalk

Gra hazardowa Jack and the Beanstalk posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli, co daje łącznie obszar gry o powierzchni 15 symboli. Gra posiada 20 linii wypłat a maksymalna stawka na jedno zakręcenie na wszystkie z nich to 100 monet.
Najważniejszym z podstawowych symboli w grze jest nasz tytułowy bohater Jack, czyli Jaś. Oprócz niego możemy trafić na dwugłowego fioletowego potwora, kozę, siekierkę, konewkę a wsystko to uzupełnione przez symbole karciane A,K,Q,J i 10.

Symbolem rozproszonym, czyli Scatterer jest Skrzynia z migoczącymi fioletowymi klejnotami. W przypadku gdy trafią się nam 3 takie symbole to uruchamiamy wtedy funkcję 10 darmowych zakręceń. W trakcie nich możemy dodatkowo wygrać kolejnych 5 darmowych spinów.
Dodatkowo w tym slocie mamy grę bonusową powiązaną z darmowymi spinami. Gra premiowa jest połączona z funkcją Free Spins. Podczas gdy darmowe obroty się toczą, masz nadzieję zebrać złote klucze, które pojawiają się na bębnie piątym, ponieważ odblokowują niektóre zwycięskie symbole, które pochodzą bezpośrednio z oryginalnej historii Jacka i fasoli. Jeśli zbierzesz 3 Dzikie, następny Dziki Symbol, który zobaczysz, stanie się 2 symbolami worków na monety. Zbierz 6 kluczy, a następne Dzikie zamieniają się w 3 złote symbole kury. Zbierz 9 kluczy, a zobaczysz następną dziką przemianę w rozszerzającą się złotą harfę, która pokrywa cały bęben. Te trzy funkcje bonusowe zwiększą Twoje wygrane do naprawdę imponujących kwot. Funkcja bonusu Walking Wild to bardzo fajny, innowacyjny sposób na rozszerzenie gry i zdobycie większych bonusów. Symbol Wild to tytuł gry na czerwonym tle, a gdy się pojawi, otrzymasz darmowy spin. Symbol przesuwa następnie jedną kolumnę w lewo i tak długo, jak wygrywasz ponownie, otrzymujesz kolejny darmowy obrót.