Netent

Jack Hammer 2

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 28 sierpnia 2019

Jack Hammer 2: Fishy Business to gra hazardowa

wyprodukowana przez studio gier Netent. Jak sama nazwa wskazuje jest sequelem gry o tym samym tytule. Opowiada ona historię tytułowego bohatera Jacka, który został wplątany w Fishy Business czyli szemrane interesy. W klimat gry wprowadza na intro w trakcie którego widzimy iż piękna muza o nazwie The Pearl czyli Perła zostaje porwana po występie przez Don Crabby`ego.

Zasady i symbole w grze

Automat ten posiada 5 bębnów i 3 rzędy symboli, czyli dość klasycznie. Mniej klasycznie jest natomiast jeśli chodzi o linię, których jest aż 99. Maksymalna stawka na wszystkie linie na jedno zakręcenie to 250 żetonów.
Spośród symboli podstawowych najbardziej wartościowym jest nasz tytułowy bohater Jack a za nim wybranka jego serca blondwłosa Perła. Następnym w kolejności boss przestępczego światka Don Crabbo a po nim jego cyngle Goons. Pozostałe symbole to już przedmioty takie jak łódka zacumowana w porcie, motorówka z porwaną Perłą, rozbite beczki, otwarty futerał na pistolet maszynowy oraz srebrny mikrofon. Brak w tej grze symboli karcianych.

Bonusy i opcje specjalne

W grze oprócz symboli podstawowych występują też symbole specjalny. Zalicza się do nich Dziki Symbol, oznaczony po prostu jako WILD. W grze podstawowej zastępuje on wszystkie pozostałe symbole, poza symbolem Free Spins, w celu uzupełnienia zwycięskiej kombinacji.
Wspomniany symbol Free Spin oznacza oczywiście darmowe zakręcenia. Aby je jednak otrzymać musimy trafić co najmniej 5 takich symbolii. Daje nam to wtedy 10 darmowych spinów. Im więcej tych symbolii uda nam się trafić tym więcej darmowych zakręceń otrzymamy w nagrodę. Maksymalna ich liczba to aż 20, jeśli uda nam się trafić co najmniej 8 takich symbolii. W trakcie darmowych zakręceń na bębnach pojawiają się dwa nowe Dzikie Symbole, które zastępują wszystkie pozostałe poza standardowym Wildem i symbolem Free Spins.
W grze występuje też funkcja Sticky Win.