Netent

Jack Hammer

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 06 września 2019

Automat slotowy Jack Hammer to oryginalna gra zachowana w konwencji kolorowego komiksu. Ukazuje on pojedynek tytułowego bohatera ze złym Dr Wuten. W wideo slocie zaprojektowanym przez studio Netent można wygrać nawet do 750,000 złotych monet.

Budowa automatu Jack Hammer

Gra została zbudowana z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 25 linii wypłat. Każdy pojedynczy slot ukazuje jeden kadr z komiksu. Kolorowa oprawa graficzna oraz dynamiczna rozgrywka sprawiają, że automat Jack Hammer potrafi wciągnąć gracza na wiele minut. Wystarczy ustalić stawkę na pojedynczy obrót oraz zakręcić bębnami. Jeśli na jednej z linii wypłat pojawią się przynajmniej trzy identyczne kadry z komiksu, gra wypłaci nam odpowiednią nagrodę. W grze Jack Hammer nie brakuje również funkcji bonusowych zwiększających szanse na większe wygrane.

Symbole dostępne na polu gry

Automat tradycyjnie wyróżnia dwa rodzaje symbolów odpowiedzialne za niskie oraz wysokie wygrane. Do pierwszej grupy należą kadry ukazujące symbole związane z tematyką komiksu: fiolka z trucizną, gazeta, samochód, sterowiec oraz dzwoniący telefon. Wyżej opłacane są natomiast symbole z głównymi bohaterami historii Jack Hammer vs Evil Dr Wuten. Mamy tu głównego bohatera, czarny charakter, kobietę potrzebującą ratunku, a także sprzedawcę gazet. W grze dostępne są również dwa symbole specjalne: Wild oraz Scatter.

Bonusy i funkcje specjalne

Symbol Wild jest przedstawiony w formie chmurki sugerującej wybuch. To swoisty joker, który pozwala zastąpić pozostałe symbole standardowe na polu gry. Symbol Scatter jest przedstawiony jako tykająca bomba. Przynajmniej pięć takich symboli pozwala zdobyć nagrodę w formie darmowych obrotów. Możemy otrzymać od 10 do 30 free spinów. Warto nadmienić, że w trakcie rundy bonusowej dostępne są funkcje zamrożonego Wilda oraz dodatkowych mnożników wygranych. W ten sposób możemy powalczyć o główną wygraną: 750,000 monet.

Jak zagrać na automacie Jack Hammer?

Rozgrywkę rozpoczynamy od ustalenia stawki na pojedynczy obrót. W tym celu wybieramy nominał oraz liczbę żetonów. W okienku Bet pojawi nam się stawka całkowita na jeden spin. Bębnami możemy zakręcić przy pomocy zielonego przycisku ze strzałkami. Gra od Netent posiada także konfigurowany tryb autoobrotu. W każdej chwili możemy zerknąć do instrukcji oraz tabeli wypłat.