Playtech

Jackpot Bells

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 29 sierpnia 2019

Automat hazardowy Jackpot Bells

jest od jakiegoś czasu znany każdemu kto lubi pograć w internetowe gry hazardowe. Na początku 2019 roku pewien gracz z Katowic wygrał na tym automacie prawie 500 tysięcy złotych stawiając jedynie 25 pln. Od tego czasu ta gra hazardowa stała się niezwykle popularna w kraju nad Wisłą. Dzięki nam możesz w nią zagrać zupełnie za darmo i bez ryzyka.

Jak grać w Jackpot Bells

Gra jest bardzo prosta. Składa się z 5 bębnów oraz 3 wierszy, co daje nam obszar gry składający się z 15 symboli. W automacie tym jest jedynie 5 możliwych zwycięskich kombinacji. Maksymalna stawka to jedynie 25 monet, lecz jest to absolutnie wystarczające aby trafić Jackpota i wygrać pół miliona. Symbole na bębnach to klasyczne owoce, czyli wisienki, śliwki, cytryny, winogrona i arbuzy. Wszystko to uzupełniają tytułowe dzwoneczki, które to właśnie są przepustką do wielkiej wygranej.

Gra Jackpot - o co chodzi

Niektóre z automatów hazardowych mają specjalną cechę - posiadają jackpota. Oznacza to ni mniej ni więcej iż z każdego zakręcenia dokonanego przez graczy pewna część stawki odkładana jest do ogólnej puli nazywanej jackpotem. Działa to na podobnej zasadzie jak w loteriach Powerball czy Dużym Lotto. Aby trafić Jackpota należy wylosować na bębnach odpowiednią kombinację symboli. W przypadku Jackpot Bells jest to 5 złotych dzwonków, po jednym na każdy z bębnów. Taka sytuacja zdarza się na tyle rzadko iż kwota Jackpota może urosnąć do niebywałych rozmiarów. Im gra jest bardziej popularna, tym szybciej taki Jackpot rośnie, dzięki czemu możemy się spodziewać iż kolejny szczęśliwiec wróci do domu z jeszcze większą wygraną niż ostatnie 493 tysiące złotych.