GreenTube-Novomatic

Lucky Lady´s Charm deluxe

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

1.0

Gra dodana 29 sierpnia 2019

Gra hazardowa Lucky Lady`s Charm Deluxe jest jedną z najbardziej popularnych gier hazardowych wyprodukowaną przez giganta tego rynku firmę Novomatic. Gra została wypuszczona na rynek w 2010 roku, jako odświeżona wersja oryginału z roku 2003. Fabuły gry Lucky Lady`s Charm deluxe Fabuła tej gry przedstawia nam uroczą damę, która korzystając ze swoich amuletów i czarów próbuje znaleźć fortunę. Pomimo upływu 16 lat gra nie straciła nic ze swojego uroku, można powiedzieć "Słodka 16stka.

Zasady gry i symbole w grze

Gra posiada 5 bębnów i 3 rzędy, co daje nam łącznie 15 symboli na bębnach. Wygrywających kombinacji (zwycięskich linii) jest w grze 10, co daje nam dosyć klasyczne i popularne w naziemnych salonach hot spot 777 rozwiązanie.
Maksymalna stawka na wszystkie linie to aż 2000 monet, co sprawia że gra zadowoli nawet gusta graczy VIP. W końcu chodzi w tym jak zwykle o piękną kobietę.
Najważniejszym symbolem w grze jest tytułowa czarujca, szczęśliwa Dama o blond włosach. Tsunami blond jak rymował Taco Hemingway. Ma ona moc zastępowania wszystkich pozostałych symboli, oprócz Scattera. Jest nim w tej grze fioletowa, magiczna kula, która zapewne służy naszej damie do wróżenia przyszłości. 3,4 lub 5 symboli Magicznej Kuli daje nam bonusowe 15 darmowych zakręceń z mnożnikiem wygranych x3. To właśnie ta opcja sprawiła iż gra stała się niesłychanie popularna, gdyż daje ona zwykle bardzo duże wygrane. Inne symbole jakie możemy spotkać na bębnach to Biedronka oraz piórko. Złota Moneta, Zielona Koniczynka i podkowa dają już trochę mniejsze wygrane. Wszystko uzupełnione jest przez klasyczne symbole karciane A,K,D,J,10,9.