Netent

Mega Fortune

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 29 sierpnia 2019

Mega Fortune to najbardziej znana gra hazardowa online z jackpotem

. To właśnie na tym automacie padły rekordowe wygrane, z których największa z nich przekroczyła 17 milionów euro!

Gra jackpot Mega Fortune - symbole i zasady

Mega Fortune to progresywny automat hazardowy online, który został stworzony przez studio NetEnt. Automat ten posiada 5 bębnów i 3 rzędy symboli oraz 25 linii wypłat. Automat ten pozwola spojrzeć na życie w luksusie i bogactwie, wypełnione przejażdżkami jachtem i limuzyną z kieliszkiem szampana w ręku Ten slot hazardowy stał się bardzo popularny wśród graczy, a jeśli nadal nie miałeś okazji w niego zagrać to nadszedł czas, aby to zrobić. Daj się ponieść emocjom automatu lub udaj się do dowolnego kasyna NetEnt, aby zagrać naprawdę, a jeśli będziesz miał szczęście, możesz poczuć smak prawdziwego bogactwa i luksusu.

Automat Mega Fortune oferuje kilka różnych funkcji, które sprawiają, że cała gra jest bardziej interesująca, jednak zdecydowanie najciekawszą cechą są 3 różne progresywne jackpoty: Mega Jackpot, Major Jackpot i Rapid Jackpot. Liczniki wszystkich 3 są wyświetlane tuż nad bębnami.

Wild Symbol, czyli Dziki Symbol

Jacht to symbol Wild, który może dać nam wygraną zarówno podczas uzupełnienia zwycięskiej linii, jak i samodzielnie. Wild może zastąpić wszystkie symbole oprócz Scatter i Bonus.
Wheel of Luck to symbol bonusowy i jeśli trafisz 3 lub więcej takie symbole kolejno od lewej do prawej na aktywnej linii zakładu to aktywujesz grę bonusową. Pierwsze i drugie koło dają szansę na wygranie monety lub zagranie na następnym kole. Drugie i trzecie koło dają szansę na wygraną monety lub jackpota. Najwyższa możliwa wygrana monety to 7500.

Szampan to Symbol Roproszony - Scatter. Jeśli trafisz 3 lub więcej tych symboli to uruchomisz rundę Darmowych Spinów. Po uruchomieniu dochodzi dodatkowo mnożnik dla wszystkich wygranych, od x1 do x5. W trakcie Darmowych spinów można wygrać kolejne i przedłużyć zwycięską serię. .