Netent

Motorhead

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 06 września 2019

Motorhead to automat slotowy

zaprojektowany przez firmę NetEnt. Przypadnie od do gustu wszystkim miłośnikom heavymetalowego zespołu Motorhead, którego największym przebojem jest utwór Ace of Spades. Czy maszyna oddaje ciężkie brzmienie zespołu?

Budowa automatu Motorhead

Firma NetEnt lubi nieszablonowe rozwiązania, czego doskonałym przykładem jest gra Motorhead. W grze mamy pięć bębnów z różną liczbą rzędów. Dwa pierwsze bębny posiadają trzy rzędy, dwa kolejne cztery. Ostatni, piąty bęben posiada 5 rzędów. W ten sposób, rzez pole gry poprowadzono aż 75 linii wygrywających. Liczba ta nie jest przypadkowa, ponieważ to właśnie 1975 roku Ian Kilmister założył zespół Motorhead. Symbole stykające się ze sobą na kolejnych bębnach tworzą kombinację nagradzaną zgodnie z tabelą wypłat.

Symbole dostępne w grze

Automat w dużej mierze wykorzystuje sloty znane z klasycznych jednorękich bandytów. Mamy tu wisienki, dzwony, gwiazdy, szczęśliwe siódemki, podkowy, a także złote koniczyny. Nie brakuje zatem symboli, które kojarzą nam się z talizmanami przynoszącymi szczęście. Czy ułatwią nam wygrywanie na automacie Motorhead? Najcenniejszym symbolem w grze jest podobizna Iana Kilmistera. Przy pięciu takich symbolach możemy liczyć na mnożnik wygranej rzędu 150 razy.

Bonusy i funkcje specjalne

W grze nie brakuje ciekawych rozwiązań oraz funkcji, które ułatwiają grę o duże stawki. Mamy symbol Wild (złota odznaka Ace of Spades), który pozwala wcielić się w każdy inny symbol w taki sposób, aby stworzyć najbardziej opłacalne połączenie na liniach wypłat. Co więcej, symbol Wild jest rozciągany na cały bęben, aby zwiększyć szansę wygranej. Mamy także złoty symbol Scatter występujący na 3, 4 oraz 5 bębnie. Jeśli te symbole pojawią się na polu gry, otrzymamy 10 darmowych spinów.

Jak zagrać na automacie Motorhead?

Rozgrywka na tym automacie jest dużo prostsza niż skomplikowane partie solowe gitarzystów tego zespołu. W dolnym panelu sterowania wybieramy nominał jednego żetonu, a także liczbę żetonów, które chcemy przeznaczyć na poszczególny obrót. Możemy wybrać muzykę, która będzie towarzyszyć rozgrywce na automacie. W każdej chwili możemy także sprawdzić tabelę wypłat oraz opis wszystkich funkcji bonusowych dostępnych w grze.