Wazdan

Mystery Jack

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

4.5

Gra dodana 01 września 2019

Gra hazardowa Mystery Jack to jedna z flagowych pozycji wyprodukowanych przez studio Wazdan. Wraz z serią Magic Fruits zdominowała ona scenę gier hazardowych w pierwszej dekadzie 21 wieku w Polsce i krajach ościennych.

Zasady gry Mystery Jack

Automat ten składa się z 3 bębnów oraz 3 rzędów symboli co daje nam obszar gry 3x3, czyli 9 symboli łącznie. W grze jest aż 27 linii czyli zwycięskich kombinacji. Maksymalna stawka na wszystkie linie na jedno zakręcenie to aż 10,000 monet !!! Jest to zdecydowanie gra dla VIPów nawet z największych kasyn na świecie w Vegas czy Monte Carlo.

Symbole oraz opcje bonusowe w grze

Mystery Jack to gra owocowa z dodatkowymi elementami osadzającymi je w klimacie Dzikiego Zachodu. Najbardziej wartościowym symbolem jaki można spotkać na bębnach jest gang rabusiów w chustach, a po nim Czerwone byki. Następne w kolejności są symbole BAR a po nich Złote Gwiazdy i Czerwone Siódemki. Dopiero po nich mamy symbole owocowe Arbuzy, Winogrona, Truskawki, Maliny, Śliwki, pomarańcze, cytryny i na końcu wisienki. W grze brak symboli karcianych, ale i tak ilość symboli jest duża. Paleta symboli w grze Mystery Jack

  W grze mamy szansę trafić na darmowe spiny. Wystarczy, iż na bębnach pojawią nam się 3 symbole z wozem oznaczone Free Spin i możemy się cieszyć z 9 darmowych zakręceń.