Netent

Narcos

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 28 sierpnia 2019

Narcos to gra hazardowa

wyprodukowana przez studio Netent w 2019 roku na licencji serialu produkcji Netflix. Już na samym wstępie wita nas świetne intro, które wprowadza nas w klimat serialu.

Zasady i symbole w grze

Gra składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów co łacznie daje nam 15 symboli. Gra nie posiada klasycznych linii wygrywających lecz tak zwane 243 sposoby na wygraną. Oznacza to że generalnie wygrywamy za każdym razem jeśli na wszystkich 5 bębnach pojawi się ten sam symbol, bez względu na rząd w którym się znajduje.
Maksymalna stawka na jedno zakręcenie to sowite 400 monet.
Symbolami w grze są bohaterowie z serialu. Najbardziej wartościowym z nich jest Javier Pena, a tuż po nim Steve Murphy. W dalszej kolejności są ta Connie Murhpy, José Rodríguez Gacha, różowym flaming oraz samolot służacy do przemytu narkotyków. Paletę symbolii podstawowych uzupełniają symbole karciane A,K,D,J.
Gra posiada też kilka symboli specjalnych. Pierwszym z nich jest Dziki Symbol, którym w grze jest odznaka Agenta Specjalnego DEA, czyli Drug Enforcement Administration. Symbol ten pojawia się zarówno w trybie podstawowym jak i w trakcie darmowych spinów. Zastępuje on wszystkie symbole poza Scatterem oraz Symbolach zablokowanych. Dodatkowo możemy też trafić na Walking Wild, czyli Wędrujący Dziki Symbol.

Gry bonusowe

W grze występuje nadzwczaj dużo różnych gier i opcji bonusowych. Pierwszą z nich jest opcja Drive By. Uruchamiana jest ona losowo w trakcie gry i polega ona na tym iż zamienia wysoko płatne symbole w Dzikie Symbole.
Innyą ciekawą opcją jest Locked up Symbol, która jest aktywowana w momencie gdy 3 lub więcej takich symboli pojawa się na bębnach.
Golden Lock Up - czyli złota walizka z forsą.
W grze nie brakuje też oczywiście opcji z darmowymi spinami. Uruchamiane są one w momencie gry trafimy 3 Scattery. Scatterem w grze jest klasyczne auto. Scatter może się pojawić jedynie na bębnach numer 1,3 i 5.

Serial Netflix Narcos

Serial o tytule Narcos to bodajże najbardziej udana produkcja platformy z filmami Netflix. Pierwszy sezon serialu zadebiutował w 2015 roku, a w rolę głównego bohatera wcielił się Wagner Moura. Serial szturmem zdobył serca fanów i dlatego już w następnych latach miała miejsce premiera kolejnych dwóch sezonów. Trzeba przyznać że były one równie udane.

Legenda Pablo Escobara

Pablo Escobar to chyba najbardziej popularny baron narkotykowy w historii ludzkości. Przez wielu mieszkańców Kolumbii był on uznawany wręcz za Boga. Swoją niesamowitą popularność wśród lokalnej społeczności zyskał tym iż potrafił się dzielić swoim bogactwem z najbiedniejszymi i robił dla nich więcej niż oficjalny rząd.

Zdjęcie z aresztu.