Netent

Piggy Riches

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 02 października 2019

Piggy Riches to nowoczesny automat zaprojektowany przez studio Netent. Wielu dorosłych graczy na pewno z sentymentem wspomina zbieranie drobnych do skarbonki w kształcie świni. W tej grze możemy jednak liczyć na skarbonki ze znacznie większymi wygranymi.

Budowa automatu Piggy Riches

Automat składa się z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 15 linii wygranych. Gra poświęcona jest spersonalizowanym świniom opływającym w bogactwa. Torebki wypełnione banknotami, kluczyki do apartamentów, skarbonki wypełnione złotem – to wszystko czeka na nas w automacie Piggy Riches. Wystarczy ustalić stawkę na pojedynczy zakład oraz rozkręcić bębny automatu. Jeżeli na jednej z linii wypłat zgromadzimy przynajmniej trzy identyczne symbole, automat wypłaci nam wygraną.

Symbole dostępne na polu gry

W grze wyróżniamy pięć symboli przypisanych do wygranych niższego rzędu. Są to oznaczenia karciane: Dziesiątka, Walet, Dama, Król oraz As. Mamy również symbole bezpośrednio związane z tematyką przewodnią automatu. Na bębnach pojawiać się będą sylwetki bogatych świń, a także liczne bogactwa, takie jak: torebki z banknotami, klucze do apartamentu, worki pełne złota, skarbonki oraz złote karty kredytowe. Grając z maksymalną stawką, w grze Piggy Riches możemy zgarnąć nawet do 360,000 złotych monet.

Bonusy i funkcje specjalne

Automat posiada dwa symbole specjalne. Pan świnia to Wild, który zastępuje wszystkie symbole standardowe na polu gry. Pani świnia to Scatter, który oferuje wygrane niezależnie od miejsca na polu gry. Ponadto, przynajmniej trzy Scattery nagrodzą nas pakietem trzech darmowych obrotów, w których wygrane są mnożone x3. Przy maksymalnej premii otrzymamy aż 28 free spinów z mnożnikiem x8. W grze nie brakuje zatem dogodnych okazji, aby powalczyć o cenne wygrane. Warto również wspomnieć, że układy zbudowane z pomocą symbolu Wild są mnożone x3.

Jak zagrać w Piggy Riches?

Rozgrywkę rozpoczynamy od ustalenia nominału i liczby żetonów na pojedynczy obrót bębnami. W okienku Bet pojawi się wówczas całkowita stawka na jeden spin. Przypomnijmy, że  gra za maksymalną stawką pozwala zgarnąć do 360,000 monet. Automat od Netent posiada oczywiście konfigurowany tryb autoobrotu, obszerną instrukcję, a także tabele wypłat. Obrót bębnami wykonujemy poprzez naciśniecie środkowego przycisku ze strzałkami.