Playtech

Pink Panther

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Pink Panther – automat hazardowy w motywie różowej pantery

Automat do gry Pink Panther to gra firmy Playtech, która opiera się na komiksowej wersji słynnej historii, pochodzącej z lat 60-tych, w której występuje detektyw Jacques Clouseau. Klasyczna kreskówkowa grafika wygląda wspaniale w mobilnym slocie, a RTP na poziomie 95,39% jest całkiem przyzwoite. Gra posiada dużą ilość bonusów, a także dwa progresywne jackpoty. Wszystkie szczegóły dotyczące funkcji oraz samej rozgrywki znajdziesz w recenzji tego automatu hazardowego poniżej.

Pole gry i symbole w Pink Panther

Ten automat hazardowy ma standardową konfigurację, z 5 bębnami, 4 rzędami i 40oma płatnymi liniami, z możliwością dostosowania. Gra zawiera przydatną opcję automatycznych obrotów, dzięki której można ustawić automatyczne obracanie się bębnów, usiąść i obserwować rozwój akcji. Symbole w tej grze idealnie pasują do motywu. Najwyżej płatnym symbolem jest Różowa Pantera, z wypłatą w wysokości x5000 za 5 symboli na aktywnej płatnej linii. Symbol ten jest również symbolem WILD i zastępuje wszystkie inne, z wyjątkiem symbolu SCATTER. Kolejne symbole o najwyższej wartości to Inspektor Clouseau, Mały Człowiek, bomba, różowa farba, odciski łap i lupa. Symbole o niższej wartości są reprezentowane przez symbole kart do gry od Asa do 10. Logo gry jest symbolem Scatter. Nie uruchamia on żadnych specjalnych funkcji, ale kiedy trafisz 3 lub więcej sztuk w dowolnym miejscu na bębnach, zostaniesz nagrodzony mnożnikiem całkowitego zakładu. Możesz wybrać ilość płatnych linii na które chcesz obstawiać, ale najwięcej rozrywki zapewnia gra z aktywnymi wszystkimi 40 liniami zakładu. Istnieje opcja dostosowania stawki za linię do Twojego budżetu. Przy wszystkich płatnych liniach, minimalny zakład na jedną linię wynosi tylko 40p. Można go zwiększyć do maksimum 400 funtów na obrót, co czyni ten automat hazardowy odpowiednim dla wszystkich typów graczy, niezależnie od budżetu. Maksymalna wygrana wynosi x200.000 stawka, jednak progresywny jackpot dostępny w grze - Major Pink często przekracza tę liczbę.

Gra Pink Panther oferuje 5 różnych bonusów w tym progresywny jackpot

Jak już wspominaliśmy wcześniej, slot ten posiada 5 bonusowych funkcji, które mogą być losowo uruchamiane po każdym obrocie. Poniżej, możesz zobaczyć specyfikę każdej z nich.

Crack the Pink Code Bonus - ukazuje się 10 sejfów, w których znajdują się darmowe obroty, rozszerzające się WILDy i mnożniki wygranych. Możesz wybierać sejfy do momentu kiedy trafisz na dynamit. Jeżeli trafisz na sejf z dynamitem rozpoczynają się wygrane darmowe obroty, z wszystkimi innymi bonusami które wylosowałeś.
The Colour Pink Bonus - Różowa Pantera i Mały Człowiek malują liczby na ścianie, odpowiednio w kolorze różowym i niebieskim. Różowe kwoty są dodawane do siebie i przyznawane jako nagroda pieniężna. Możesz odebrać swoją nagrodę lub spróbować szczęścia jeszcze raz, jednak maksymalnie 3 razy.
Wheel of Pink Bonus - Różowa Pantera obraca kołem fortuny. Na zewnętrznym kole znajdują się nagrody pieniężne w wysokości do 9x Twojego całkowitego zakładu. Wewnętrzne koło zawiera opcje kolejnego obrotu lub odebrania nagrody. Nagrody gromadzą się, aż do momentu, gdy zewnętrzne koło nie wyląduje na polu "COLLECT".
Pink Trail Bonus - Inspektor Clouseau podąża za śladami stóp aż do 4 rund zakręceń, a każda z nich odkrywa jakąś nagrodę. Na koniec każdej rundy możesz odebrać nagrodę lub przejść do następnej. W ten sposób możesz jednak zaryzykować utratę połowy swojej wygranej. Z drugiej strony, jeśli uda ci się wygrać wszystkie 4 rundy, twoja całkowita wygrana zostanie podwojona.
The Jackpot Adventure - Tutaj masz do dyspozycji 12 drzwi, w których ukryte są symbole Różowej Pantery, Clouseau i Little Mana. Odkrycie 5 Różowych Panter gwarantuje największą wygraną - Główny Różowy Jackpot (Major Pink Jackpot). Jeśli trafisz 4 postacie inspektora Clouseau, zdobędziesz mniejszy jackpot Minor Pink. Odkrywając 3 postacie Little Man'a, wygrasz określoną nagrodę pocieszenia.

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2020