Promatic

Pudzianator

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 04 listopada 2019

Pudzianator to wideo slot bijący w ostatnich tygodniach wszelkie rekordy popularności. Grę stworzyła polska firma Promatic przy udziale Mariusza Pudzianowskiego. Automat jest swoistym hołdem dla jego dokonań. „Pudzian” to wielokrotny mistrz świata Strongman, a także zawodnik MMA z ponad 20 walkami na koncie.

Automat slotowy Pudzianator

Gra składa się z 5 obracających bębnów, 3 rzędów oraz 27 linii wygrywających. Oprawa automatu zabiera nas do hali wypełnionej kibicami oczekującymi na kolejną walkę Mariusza Pudzianowskiego. Na bębnach nie brakuje symboli nawiązujących do jego dokonań w zawodach Strongman oraz mieszanych sztukach walki. Wystarczy wybrać stawkę i rozkręcić bębny. Jeśli na jednej z linii wypłat pojawi się układ złożony z przynajmniej trzech jednakowych symboli, gracz może cieszyć się z wygranej.

Symbole występujące na bębnach

Standardowymi symbolami niższych wygranych na automacie Pudzianator są oznaczenia karciane: Dziewiątka, Dziesiątka, Walet, Dama, Król oraz As. Na bębnach występują również atrybuty sportowej kariery „Pudziana”: ciężkie kowadła i wielkie opony, rękawice MMA, a także mistrzowskie pasy. Główny bohater automatu pojawia się na bębnach w dwóch odsłonach – jako symbol Wild oraz Scatter. Pas mistrzowski to najcenniejszy symbol, który oferuje nam mnożnik stawki na poziomie x1000 za układ złożony z pięciu takich symboli.

Bonusy i funkcje specjalne

Mariusz Pudzianowski jako Wild zastępuje wszystkie symbole standardowe na polu gry, zwiększając prawdopodobieństwo trafienia zwycięskiego układu. Układ złożony z symboli Scatter przynosi wygraną niezależnie od ułożenia znaków na polu gry. Ponadto, odpowiada za rundy bonusowe. Na automacie Pudzianator możemy wywalczyć nawet do 405 darmowych obrotów! Wygrane w ich trakcie są mnożone przez 2. Gra posiada tryb Gamble. Po każdym wygranym spinie możemy wziąć udział w minigrze i wytypować, czy „Pudzian” trafi następnym ciosem swojego rywala. Prawidłowy typ podwaja wygraną, a pomyłka skutkuje stratą uzyskanej kwoty.

Jak zagrać na automacie Pudzianator?

Automat jest bardzo prosty w obsłudze. Na dolnym panelu wystarczy określić stawkę na pojedynczy obrót bębnami i kliknąć środkowy przycisk na mistrzowskim pasie. To rozpocznie kolejnego spina. Mamy także rozwijane menu, w którym sprawdzimy tabelę wypłat oraz przeczytamy opisy wszystkich funkcji specjalnych zawartych na automacie Pudzianator.