Blue Print Gaming

Return of Kong Megaways

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Return of Kong Megaways – nowy automat hazardowy od Blueprint Gaming

Return of Kong Megaways to fantastyczny slot online od Blueprint Gaming, który oferuje graczom do 117 649 wygranych kombinacji oraz ogromną najwyższą nagrodę, która może wynosić nawet 50000x postawiona stawka. Gracze mogą skorzystać z kilku niesamowitych funkcji bonusowych, takich jak zwiększanie mnożników i przekształcanie symboli, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
Return of Kong Megaways ma przyciągający wzrok motyw z grafiką 3D, która naprawdę wciąga podczas kręcenia bębnami. Wygląd gry wydaje się być inspirowany popularnym klasykiem Nintendo - Donkey Kong. Głównym bohaterem jest duży goryl oraz jego przyjaciele, którzy przedstawieni są jako zwierzęta żyjące w dżungli.

Graj za pieniądze w Return of Kong Megaways

Jako slot z serii Megaways, Return of Kong Megaways 6 bębnowy automat, oferuje graczom aż do 117649 sposobów na wygraną. Wynika to z faktu, że na każdym bębnie może znajdować się od 2 do 7 symboli, a na górze gry znajduje się dodatkowy poziomy bęben. Nawet przy tak wielu potencjalnych zwycięskich kombinacjach, Return of Kong Megaways oferuje szeroki wachlarz zakładów, od 10 monet do 100 monet, które powinny podobać się zarówno graczom posiadającym większy budżet, jak również tym, którzy grają za niskie stawki.
Trafienie trzech lub więcej pasujących symboli tworzy zwycięską kombinację, gdy symbole wylądują na sąsiednich bębnach. Dostępne są wysokie wygrane, które zapewnią Ci pewnien dreszczyk emocji. Podsumowując, najwyższa dostępna wygrana wynosi 50 000x twoja stawka.

Bonusy i funkcje w Reeturn of Kong Megaways

W Return of Kong Megaways znajdziemy funkcję kaskadowych symboli. Kiedy trafisz zwycięską kombinację, zwycięskie symbole są usuwane w miarę jak pojawiają się nowe, aby je zastąpić. Funkcja ta powtarza się, dopóki nie pojawią się żadne nowe wygrywające kombinacje. Co więcej, wysokość każdego bębna zmienia się w zależności od obrotu od 3 do 7 symboli - przy maksymalnej konfiguracji otrzymujesz 117 649 sposobów na wygraną.
Podobnie jak w swojej pierwszej wypuszczonej w 2016 roku wersji gry, Kong od czasu do czasu będzie rzucał złotymi beczkami w bębny. Jest to losowo aktywowana funkcja, znana jako Mystery Kong, której wszystkie pojawiające się na polu gry beczki ujawniają identyczne symbole, co daje większe szanse na trafienie zwycięskich kombinacji.
Zwróć uwagę na 4 symbole SCATTERR, które przedstawione są jako litery K-O-N-G. Symbole te uruchamiają funkcję 12 darmowych obrotów, a każdy kolejny symbol scatter wyświetli symbol +5. Zasadniczo, runda darmowych obrotów jest podobna do tej znanej z Bonanzy i większości innych slotów Megaway, gdzie każda wygrana zwiększa mnożnik o x1, bez żadnych limitów.
To, co wyróżnia się w tej grze, to funkcja zbierania małpiego trofeum. Pojawiające się tylko w poziomym bębnie, każde złote małpie trofeum, które wyląduje na bębnach, zostanie dodane do licznika kolekcji znajdującego się po lewej stronie bębnów. Po zebraniu 3 trofeów, do sumy dodawane są +2 darmowe obroty, a minimalna liczba Megaway'ów zostaje zwiększona. Jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę trofeów, liczba zwycięskich kombinacji może zwiększyć się aż do 117,649.

Opinia o grze Return of Kong Megaways

Krytycy powiedzą, że Blueprint musi wymyślić coś nowego i że przestał być kreatywny. Byłaby to słuszna uwaga, choć nie do końca się zgadzamy. Blueprint Gaming, przynajmniej naszym zdaniem, zawsze wydaje się znajdować nowe, ciekawe połącznia, które sprawiają, że każdy nowy tytuł z serii Megaways jest wart przetestowania. Duży potencjał na wysoką wygraną w Return of Kong Megaways sprawia, że jest to gra, której trudno jest się oprzeć.