EGT

Rise of Ra

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 27 września 2019

Rise of Ra to gra hazardowa

zaprojektowana przez studio EGT. Jest nawiązanie do kultowych wideo automatów, które pozwalają graczom wcielić się w poszukiwacza przygód. Czekają na nas niezliczone skarby ukryte w niebezpiecznych piramidach i sarkofagach.

Budowa automatu Rise of Ra

Automat został zbudowany z pięciu bębnów, trzech rzędów oraz piętnastu linii wypłat. Co znamienne dla gier stworzonych przez studio EGT, gracze mogą w panelach bocznych ustalić liczbę aktywnych linii. Dostępnych jest pięć wariantów: 1 linia, 5 linii, 7 linii, 10 linii oraz 15 linii. Wybór tej opcji ma oczywiście wpływ na wysokość stawki, a także szanse zgarnięcia wygranej. Kluczem do sukcesu jest odnalezienie kombinacji przynajmniej trzech jednakowych symboli na jednej linii wypłat. Rozgrywka na automacie Rise of Ra jest bardzo dynamiczna i wciągającą.

Symbole dostępne w grze

Gra zabiera nas do świata starożytnego Egiptu, a zatem, na polu gry pojawiają się symbole związane z dziedzictwem tej kultury. Mamy symbole egipskich bogów, kufry ze skarbami, przedmioty rytualne, a także sarkofagi. W sumie, na bębnach znajduje się 13 różnorodnych symboli. Wśród nich symbole specjalne: Wild oraz Scatter. Najcenniejszym symbolem jest właśnie skarabeusz będący dzikim symbolem. Oferuje on mnożnik x10000 za kombinację pięciu identycznych symboli na linii.

Bonusy i funkcje specjalne

Wild w postaci skarabeusza pozwala zastąpić dowolny symbol na polu gry, tworząc w ten sposób najbardziej opłacalne połączenie na linii. Warto wspomnieć, że kombinacja stworzona z pomocą skarabeusza jest mnożona x2. Ponadto, w automacie Rise of Ra znajdziemy symbol Scatter. Przynajmniej trzy takie symbole pozwalają otrzymać 15 darmowych obrotów, w których wszystkie wygrane są mnożone razy 3. W grze mamy również funkcję Gamble z charakterystycznymi dla EGT jackpotami oznaczonymi jako trefl, karo, kier oraz pik.

Jak zagrać w Rise of Ra?

Automaty zaprojektowane przez studio EGT są bardzo proste w obsłudze. W dolnym panelu ustalamy stawkę w przedziale 1 – 600. Przy maksymalnej stawce możemy wygrać nawet 400,000 żetonów. Gra pozwala także dostosować tempo obrotu bębnami, a także wybrać liczbę aktywnych linii. Możemy także zapoznać się z instrukcją oraz tabelą wypłat.