Playtech

Rocky

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Rocky – kolejny automat hazardowy oparty o motyw filmowy

Rocky to kolejny popularny automat hazardowy, oparty na znanym filmie o tej samej nazwie. Został on opracowany przez znanego dostawcę oprogramowania Playtech w 2010 roku. Rocky to slot wideo z ładną grafiką, wspaniałymi animacjami i czystym dźwiękiem. W grze znajdziemy również klipy wideo z oryginalnego filmu. Fani gier hazardowych, którzy obejrzeli tą sławną serię filmów o Rockym Balboa, z pewnością będą zadowoleni z rozgrywki oferowanej przez firmę Playtech.

Graj za pieniądze w automat Rocky

Struktura automatu Rocky jest typowa dla slotów Playtech, i jest rozgrywana na 5 bębnach oferując 25 płatnych linii które można modyfikować. Wartość monet waha się od £0.01 do £0.40, a maksymalnie można postawić 10 monet na płatną linię. Oznacza to, że za zakład na wszystkie linie może być stawiany już od £0.25 do maksymalnie £10..

Symbole i wygrane w grze slotowej Rocky

Jeśli chodzi o symbole to Clubber Lang, Apollo Creed i Ivan Drago oraz Rocky, czyli postacie z popularnego filmu pojawią się na bębnach. W polu gry mogą pojawić się się również litery ROCKY, które uruchamiają funkcję ROCKY, dzięki której gracze mogą pomnożyć swoją stawkę razy 5. Automat posiada Jackpot, który pozwala na wygranie 10000 monet, poprzez trafienie pięciu symboli Rocky'ego (który jest symbolem WILD) na bębnach. Inne kombinacje wygrywających symboli płacą nieco mniej, ale nadal są opłacalne. Gracze mogą również spodziewać się dużych wygranych w funkcjach bonusowych.
Slot Rocky ma również funkcję GAMBLE. Aby aktywować tę opcję, kliknij na przycisk Gamble. Zostaniesz przeniesiony do nowego ekranu, na którym musisz poprawnie odgadnąć, czy następna zakryta karta do gry będzie czerwona czy czarna. Jeśli zgadniesz poprawnie, Twoje wygrane zostaną podwojone. Jeśli nie, stracisz je i wrócisz do gry głównej. Limit podwojenia wynosi 5.000 funtów.

Bonusy i Funkcje w grze Rocky

Głównym bonusem w automacie Rocky jest funkcja bonusowa Knockout Round. Jest ona aktywowana, gdy trafisz białe i czerwone rękawice bokserskie odpowiednio na pierwszym i piątym bębnie. Po uruchomieniu bonusu, wybierasz przeciwnika, z którym będzie walczył Rocky. Do wyboru jest Ivan Drago (Siberian Bull), Clubber Lang (Southside Slugger) i Apollo Creed (Master of Disaster). Rocky następnie walczy z przeciwnikiem przez 10 krótkich rund. Runda wygrana przez Rocky'ego mnoży twój zakład x3. Jeśli Rocky pokona swojego przeciwnika przed dziesiątą rundą, wszystkie kolejne rundy są uważane za wygrane, co daje możliwość wygranej wynoszącej nawet 30 krotność twojego zakładu.
Drugą ważną funkcją bonusową jest funkcja darmowych obrotów. Jest ona uruchamiana przez trafienie trzech lub więcej symboli Scatter. Za 3 scattery dostajesz 15 darmowych obrotów, za 4 dostajesz ich 20, a za 5 trafionych symboli dostaniesz aż 25 darmowych obrotów. Dodatkowo, wszystkie darmowe obroty są wyposażone w 2x mnożnik wygranych. Ponadto, dodatkowe symbole WILD pojawią się na bębnach , dzięki czemu jest możliwe stworzenie jeszcze lepszych zwycięskich kombinacji. Darmowe obroty mogą być uruchomione w nieskończoność, jeśli podczas tego bonusu nadal będziesz trafiał symbole Scatter. Darmowe obroty będą odbywać się w grupach w 15 darmowych grach. Jeżeli ułożysz litery ROCKY w odpowiedniej kolejności od lewej do prawej, twoja wygrana zostanie pomnożona x5.

Opinia o grze hazardowej Rocky

Automat hazardowy Rocky od dostawcy oprogramowania Playtech może dać sporo frajdy, szczególnie fanom filmu. Mogą oni zobaczyć oryginalne klipy wideo z filmu, jak również dostać szansę zobaczyć swojego ulubieńca - Rocky'ego podczas walki z przeciwnikami. Gra posiada również funkcje bonusowe, które mogą znacznie powiększyć wygraną. Grafika i animacje w tej grze są stworzone na najwyższym światowym poziomie.

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020