GreenTube-Novomatic

Sizzling Hot

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 27 sierpnia 2019

Sizzling Hot – co warto wiedzieć o kultowym automacie owocowym?

Automat hazardowy Sizzling Hot powstał pod koniec XX wieku. W pierwowzorze była to gra zaprojektowana w formie klasycznego jednorękiego bandyty. Dopiero kilka lat później trafiła do kasyn internetowych. Maszyna stworzona przez studio Novomatic cieszy się statusem kultowego. To jeden z najpopularniejszych automatów owocowych w historii gier hazardowych. Jak zagrać na tym automacie? Jakie wygrane czekają na graczy w grze Sizzling Hot?

W jaki sposób działa automat Sizzling Hot?

Gra posiada pięć obracających się bębnów, na którym występuje symbole owocowe. W trzech poziomych rzędach poprowadzono również pięć linii wypłat. To na nich muszą pojawić się identyczne symbole, aby gra wypłaciła nam wygraną. Gracz ma do dyspozycji dwa tryby gry: może za każdym razem samodzielnie obracać bębnami lub wygrać tryb Autoplay, w którym maszyna samodzielnie dokonuje kolejnych obrotów.

Jakie symbole znajdziemy na polu gry?

Sizzling Hot to legendarny przedstawiciel automatów owocowych. Na obracających się bębnach spotkamy zatem takie symbole jak: wiśnie, cytryny, śliwki, pomarańcze, winogrona oraz arbuzy. Na polu gry znajdują się także złote gwiazdy oraz szczęśliwe siódemki. W związku z tym, Sizzling Hot należy do grona automatów 77777. Układ zbudowany z pięciu siódemek zagwarantuje nam najwyższą wygraną na poziomie 5000-krotności stawki. W grze Sizzling Hot zawarto symbol specjalny Scatter. W jego rolę wciela się złota gwiazda. Jest to tzw. symbol rozproszenia, który zagwarantuje nam wygraną nawet wtedy, gdy układ gwiazdek nie jest położony na jednej linii wypłat. Mnożnik wygranych oferowanych przez Scatter wynosi: x10 przy trzech, x50 przy czterech oraz x250 przy pięciu identycznych symbolach.

Zasady rozgrywki na automacie Sizzling Hot

To bardzo prosta maszyna, która korzysta ze sprawdzonych mechanizmów automatów slotowych. Pierwszym zadaniem gracza jest wybór odpowiedniej stawki na pojedynczy obrót bębnami. Następnie wciskamy przycisk „Start”, a walce zaczynają się obracać. Po pewnym czasie stopniowo zwalniają i zatrzymują się tworząc pole złożone z piętnastu symboli. Jeśli na jednej z linii wypłat pojawi się układ zbudowany z przynajmniej trzech identycznych symboli, gra wypłaci nam wygraną. Układ stanowią symbole sąsiadujące ze sobą począwszy od pierwszego bębna.

Jakie wygrane oferuje gra Sizzling Hot?

Zakres stawek może być różny w zależności od wersji automatu. W przypadku klasycznej odmiany Sizzling Hot, maksymalna stawka była ograniczona do 200 jednostek. W ten sposób, za układ zbudowany z pięciu siódemek mogliśmy wygrać nawet milion monet. Według wiarygodnych źródeł, automaty Sizzling Hot posiadały wskaźnik RTP na poziomie ok. 95,5%. To oznacza, ze tylko 4,5% stawek jest przeznaczane na zysk kasyna, a 95,5% jest wypłacane w formie wygranych.

Jak grać na automacie slotowym Sizzling Hot?

Rozgrywka jest niezwykle prosta. Należy jedynie pamiętać o kilku kwestiach. Gracz ustala stawkę na pojedynczą linię wypłat. Biorąc pod uwagę, że automat Sizzling Hot posiada pięć aktywnych linii, stawka również jest mnożona x5. W okienku Bet pojawia nam się wartość, która zostanie odjęta od naszego kapitału przy każdym obróceniu bębnami. W każdej chwili możemy zerknąć do zakładki Paytable, która informuje o wartości poszczególnych układów. Ponadto, po każdym wygranym spinie mamy możliwość wzięcia udziału w trybie Gamble. Naszym zadaniem jest poprawne wytypowanie koloru karty (czerwona lub czarna). Każda poprawna decyzja podwaja wygraną. Pomyłka oznacza utratę całej kwoty. Jeśli nie chcemy ryzykować, po wygranym spinie wystarczy kliknąć przycisk „collect”, co pozwoli przypisać wygraną do naszego kapitału. Ostatnia aktualizacja: 29.02.2020