Netent

Starburst

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 28 sierpnia 2019

Starburst produkcji studia NETENT to bodajże najbardziej popularna gra hazardowa online w historii. Wchodząc na stronę każdego kasyna internetowego na świecie możecie być pewni, iż gra ta będzie znajdowała się w czołówce biblioteki gier. Gra została wyprodukowana w 2012 roku.

Skąd taki sukces tej gry?

Momentalnie od wypuszczenia tej gry zdobyła ona serca graczy dosłownie na całym świecie. Sukces gry stanowi tutaj wiele różnych czynników. Świetnie dopracowana grafika oraz odpowiednio dopasowane efekty dźwiękowe sprawiają iż momentalnie "zanurzamy" się w świecie Starburst. Przed rokiem 2012 nazwa Starburst kojarzyła się jednoznaczenie z rozpuszczalnymi, kolorwymi cukierkami o nazwie Starbrust.


Na zdjęciu popularne cukerki Starburst.

Symbole i zasady gry Starburst

Gra składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów co daje nam łącznie obszar składający się z 15 symboli. Automat ten posiada 10 możliwych zwycięskich linii. Maksymalna stawka na wszystkie z nich to 100 żetonów, czyli średnio dużo. Nie można powiedzieć żeby to była gra dla VIPów, co najwyżej dla highrollerów i graczy niskostawkowych.
Najważniejszym symbolem w grze jest tytułowy Starburst czyli kolorowa gwiazda. Ma ona moc Dzikiego symbolu, występując na bębnach 2,3 i 4 rozszerza się na cały bęben i uruchamia re-spin, czyli dodatkowe zakręcenie na pozostałych bębnach. Maksymalna liczba takich ponownych zakręceń ograniczona jest do 3. Jeśli chodzi o pozostałe symbole to najbardziej wartościowym jest złoty symbol BAR, a po nim w kolejności 7ka, złoty kryształ, zielony kryształ, szmaragdowy kryształ a po nim niebieski i fioletowy. W grze nie występują jakże często spotykane symbole karciane.


Przykładowa sesja w automat kasynowy Starburst