Blue Print Gaming

Ted

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 24 września 2019

Ted to automat slotowy zaprojektowany przez Blue Print Gaming na podstawie popularnej komedii ukazującej przygody niesfornego, pluszowego misia o imieniu Ted.

Zasady i symbole w grze

Automat składa się z 5 bębnów oraz trzech rzędów, co w sumie daje nam 15 szczelin na symbole. Przez pole gry poprowadzono 20 linii wygrywających. Wskaźnik RTP w trzej grze wynosi 95,80%. Bazowymi symbolami o najmniejszym mnożniku wygranych są symbole karciane, takie jak: J, Q, K oraz As. Pozostałe sloty uzupełniają natomiast motywy znane nam z amerykańskiej komedii „Ted”. Znajdziemy tu popularne piwa Ted Light, sziszę oraz symbol samego Misia, który występuje tu jako Wild i może zastąpić inne symbole na polu gry, tworząc tym samym większą wygraną. Największe wygrane może nam zaoferować biały napis „Ted” na zielonym tle oraz symbol pluszowego Misia. W tym przypadku, mnożnik wygranej za kombinację pięciu symboli wynosi x250. Są to także jedyne symbole, które oferują wygraną już przy dwóch symbolach. W takim wariancie gracz otrzyma zwrot stawki z poprzedniego spina.

Gry bonusowe

Na polu gry znajduje się również symbol specjalny o nazwie Thunder Buddies Bonus. Po wylosowaniu przynajmniej 3 takich symboli, gracz ożywi śpiącego na ekranie Teda. Miś zaoferuje nam grę bonusową, która zostanie losowo dobrana i ukazana na ekranie telewizora. Do wyboru są następujące gry bonusowe: Wheel of Fortune, Bar Crawl Bonus, Super Mart Free Spins, Flash Free Spins oraz Big Money Bonus. Jak nie trudno odgadnąć, w grze bonusowej możemy zgarnąć dodatkową wygraną lub darmowe spiny. Po zgarnięciu wygranej możemy wybrać funkcję Gamble by walczyć o dodatkową nagrodę. Istnieje jednak 50-procentowe ryzyko, że stracimy poprzednią wygraną.

Film Ted

Amerykańska komedia Ted powstała w roku 2012. Film początkowo przedstawia nam ośmioletniego Johna oraz jego misia pluszowego Teda, obdarzonego specjalnymi mocami (miś jest po prostu żywy). Akcja filmu okazuje dorosłego Johna, który wciąż mieszka ze swoim misiem Tedem. Ich ulubionymi rozrywkami jest oglądanie telewizji, picie piwa oraz palenie sziszy. Nie każdy pluszak jest dla dzieci!