Netent

The Invisible Man

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 października 2019

The Invisible Man to tematyczny automat slotowy zaprojektowany przez firmę NetEnt. Kanwą dla tego automatu jest film o tym samym tytule, wyprodukowany przez studio Universal w 1933 roku. Na rok 2020 zaplanowano odmłodzony remake tego filmu.

Budowa automatu The Invisible Man

Automat składa się z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 20 linii wypłat. Tematem przewodnim tej maszyny hazardowej jest niezwykle popularny film z 1933 roku. Osoby, które miały okazję obejrzeć wspomniany tytuł, na pewni rozpoznają wiele motywów obecnych na bębnach automatu. Zasady gry są bardzo proste. Gracz ustala stawkę i dokonuje obrotu wałkami. Jeżeli na jednej z linii wypłat pojawią się przynajmniej trzy identyczne symbole, maszyna wypłaci nam należną nagrodę. W grze The Invisible Man nie zabrakło zaawansowanych funkcji bonusowych.

Symbole dostępne na polu gry

Automat posiada dwie grupy symboli. Oznaczenia karciane: Dziesiątka, Walet, Dama, Król oraz As odpowiadają za wygrane niższego rzędu. Większe wygrane można zdobyć na układach zbudowanych z głównych bohaterów filmu The Invisible Man. W grze zastosowano ciekawy schemat wędrujących symboli Wild. Niewidzialny człowiek występuje na piątym bębnie, a policjant na pierwszym. W kolejnych spinach, symbol Wild przeskakuje na kolejny wałek, aż opuści pole gry. Jeżeli na jednym slocie spotkają się Niewidzialny Człowiek i Policjant rozpocznie się gra bonusowa.

Bonusy i funkcje specjalne

Za sprawą symboli Wild możemy otrzymać darmowe obory, które ukazują walkę Niewidzialnego Człowieka z policjantem. Ich symbole na polu gry ładują pasek nad postacią. Jeżeli jeden z nich zostanie zapełniony do końca, otrzymamy nagrodę główną. Jeśli wygra policjant, gracz otrzyma darmowe obroty ze specjalnym mnożnikiem wygranych. Jeśli wygra The Invisible Man, przejdziemy do minigry polegającej na rabowaniu domów i zgarnianiu cennych nagród. W grze można wygrać do kilkuset tysięcy złotych monet.

Jak zagrać w The Invisible Man?

Rozgrywką sterujemy za pośrednictwem dolnego panelu. Pierwszym krokiem jest wybór nominału oraz liczby monet na jeden obrót. W okienku Bet wyświetla się informacja o stawce całkowitej. Aby zakręcić bębnami, wystarczy kliknąć zielony przycisk ze strzałkami na środku panelu. Automat The Invisible Man posiada rozbudowaną instrukcję oraz tabelę wypłat informującą o wartości danych układów.