Blue Print Gaming

The Naked Gun

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

4.0

Gra dodana 22 września 2019

The Naked Gun to automat hazardowy

zaprojektowany przez uznanego dewelopera Blueprint Gaming. To doskonała propozycja dla wszystkich starszych graczy, którzy pamiętają kultową komedię „Naga Broń” z Leslie Nielsenem w roli głównej.

Zasady gry i symbole w grze

Automat The Naked Gun to 5 obracających się bębnów, 3 rzędy oraz 20 linii wypłat. Gra została oczywiście zachowana w komediowym klimacie policyjnym. Tłem dla naszego pola gry jest komisariat policji, znany nam z filmu Naga Broń - The Naked Gun. Jak łatwo się domyślić, symbole również są bezpośrednio związane z tym filmem. Mamy tu zatem głównych bohaterów komedii, odznaki policyjne, plakaty związane z filmem, a uzupełnieniem pola gry są symbole karciane: J, Q, K oraz A. Deweloper Blueprint postawił na prosty sposób zawierania zakładu na kolejny obrót. Nie mamy tu klasycznego sposobu wrzutowego, ale po prostu wybieramy dokładną stawkę na jeden obrót bębnami. Jeśli na jednej z linii wypłat pojawią się przynajmniej 3 identyczne symbole, gracz otrzyma zysk zgodnie z tabelą wypłat.

Bonusowe funkcje Wild i Scatter

W grze zawarto dwa symbole specjalne. Pierwszym z nich jest kogut policyjny, będący równcześnie Dzikim symbol pozwalającym zastąpić inne symbole w slotach, aby stworzyć najbardziej lukratywne połączenie na liniach wygrywających. Kombinacja trzech Wildów oferuje nam darmowe spiny, w których kolejne dzikie symbole zostają na swoim miejscu w trakcie rund bonusowych. Odznaka detektywa to Scatter, czyli symbol rozproszony. Kombinacja pozwala nam przejść do jednej z czterech rund bonusowych: On The Egde Free Spins, Home Run Free Spins, Crome Scene Free Spins oraz Stake Out Free Spins.

Kultowa komedia Naga Broń

W roku 1988 do kin trafiła komedia „Naga Broń: Z akt wydziału specjalnego”, która parodiowała znane seriale policyjne z lat 70. i 80. Głównym bohaterem filmu był porucznik Frank Drebin, w którego wcielił się Leslie Nielsen. Film doczekał się dwóch kontynuacji: „Kto obroni prezydenta” z roku 1991 oraz „Naga Broń 33 1/3 Ostateczna Zniewaga” z roku 1994.