Red Tiger Gaming

Thor's Lightning

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 16 marca 2020

Thor's Lightning – gra hazardowa od Red Tiger Gaming

Automat hazardowy Thor's Lightning od producenta Red Tiger Gaming zabiera Cię w podróż do mitologii Norweskiej z siatką gier 7×7, kaskadowymi bębnami, ciekawym systemem platności i nowym mechanizmem darmowych obrotów. Dwie losowe funkcje i dwa rodzaje darmowych obrotów utrzymają cię w napieciu przez cały czas trwania sesji, ponieważ jednym zakręceniem możesz wygrać nawet do 1800 razy więcej niż wynosi Twoja stawka.

Graj za pieniądze w Thor’s Lightning

Automat do gry Thor's Lightning posiada pole gry o wymiarach 7×7. Aby wygrać, potrzeba minimum pięciu sąsiadujących ze sobą symboli. Wygrane są przyznawane za grupę 40 symboli od 5x do 25x Twojej stawki. Minimalny zakład wynosi 0.20 kredytu, a maksymalny 40.
Wypłacalność Thor's Lighting (RTP) jest ustawiona na 96,10%. Dzięki technologi HTML5, będziesz mógł cieszyć się grą na komputerze, telefonie komórkowym czy tablecie. Jeżeli jesteś zbyt leniwy żeby ręcznie kręcić bębnami, możesz skorzystać z funkcji Autoplay, którą można ustawić na minimum 10 kolejnych obrotów, a także skonfigurować aby automatyczne obroty zatrzymały się w odpowiednim momencie.

Symbole w automacie hazardowym Thor’s Lightning

Gra wykorzystuje mechanikę lawiny, więc przy tworzeniu wygranych kombinacji usuwane są wszystkie symbole które się na nią składają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Trwa to do momentu, gdy nie stworzy się już żadna zwycięska kombinacja.
W grze znajdują się cztery symbole o niskiej wartości, którymi są runy w różnych kolorach: niebieski, zielony, pomarańczowy i żółty oraz cztery symbole o wysokiej wartości reprezentowane przez tygrysa, ptaka, drzewo i młot Thora.
W grze pojawia sie także symbol WILD, który zastepuje wszystkie inne symbole i wygląda jak złota maska Thora.

Bonusy w grze slotowej Thor’s Ligtning

W centrum pola gry znajduje się zablokowany blok dziewięciu symboli, które uruchamiają darmowe obroty, jeśli zostaną całkowicie odkryte w jednej rundzie gry. Wygrane kombinacje sąsiadujące ze sobą stopniowo odblokowują ten bonus. Po uruchumieniu bonusu masz do wyboru dwie różnie opcje darmowych obrotów.
Pierwszą z nich jest Valhalla Free Spins, która eliminuje zwykłe symbole płatne z bębnów i zastępuje je pustymi polami i złotymi tarczami. Wszystkie tarcze zdobyte w darmowych obrotach pozostaną w tym samym miejscu aż do końca rundy, a nastepnie po jej zakończeniu zostaną odwrócone, ujawniając mnożnik zakładu. Wszystkie tarcze sumują się tworząc jeden wysoki mnożnik zakładu, który może pozwolić na niesamowicie wysoką wygraną.
Druga opcja to Muspell Free Spins i wszystkie symbole o niskiej wartości są eliminowane z bębnów na czas trwania tej funkcji. Spiny są rozgrywane z tą samą mechaniką grupowania, co w grze podstawowej, ale dwie dodatkowe funkcje zapewnią możliwość trafienia ogromnych wygranych.
Lava Shower jest aktywowany losowo, dzięki niemu zostaną usunięte symbole pozwalające zdobyć darmowe obroty, ale z kolei funkcja Lava Flow umieszcza identyczne symbole na bębnach gwarantując wygraną.

Thor’s Ligtning – pdosumowanie

Thor's Lightning to wysokiej jakości gra slotowa firmy Red Tiger, która wygląda naprawdę spektakularnie. Średnie zróżnicowanie oznacza, że wygrane powinny być dosyć częste i regularne. W tym slocie zdecydowanie ciężko jest wygrać rudnę darmowych obrotów, jednak rozgrywka oraz funkcje pioruna i młotka Thora naprawdę podgrzewają atmosferę rozgrywki.

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020