QuickSpin

Tiger`s Glory

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Tiger’s Glory – historyczna gra od Quickspin

W filmie "Gladiator" Maximus Decimus Meridius stawia czoła dwóm skutym w łańcuchy tygrysom. Było to dość powszechne zjawisko w starożytnym Rzymie, gdzie tłumy widzów obserwowały, jak niewolnicy mierzyli się z egzotycznymi bestiami. Jednak to było dawno temu. Na szczęście tego typu sporty w większości wymarły, ponieważ teraz traktujemy zwierzęta o wiele poważniej niż wtedy.
Ponieważ Tiger's Glory jest to slot od Quickspin, projekt gry i wizualna interpretacja są na najwyższym światowym poziomie. Ten pięknie wykonany automat hazardowy wygląda jakby został wyciągnięty prosto z historii i przeniesiony na nasze ekrany. W grze wykorzystano większy niż zwykle ekran gry, oraz użyto aż 24 symboli.

Graj za pieniądze w Tiger’s Glory

Tigers Glory to 6-bębnowy slot z 4096 sposobami na wygraną, który przenosi Cię na arenę Gladiatorów w starożytnym Rzymie. Podstawowe symbole na bębnach to symbole karciane 9, 10, J, Q, K i As, a także 4 gladiatorów i symbol Tygrysa, który jest najbardziej wartościowych symbolem w grze. Jest też symbol Wild, czyli wieniec, który zastępuje wszystkie symbole oprócz Scatter i Tygrysa. Zwycięskie kombinacje w slocie Tiger's Glory powstają przez wylądowanie 3 lub więcej identycznych symboli na sąsiednich bębnach, począwszy od pierwszego, tak więc nie ma znaczenia, gdzie na bębnie wyląduje symbol, o ile bębny będą znajdować się obok siebie.

Bonusy i funkcje w automacie Tiger’s Glory

Dziki symbol - WILD czyli wieniec, może zastąpić każdy dowolny inny symbol na bębnach, za wyjątkiem symbolu SCATTER i symbolu Tygrysa.
Funkcja darmowych obrotów jest uruchamiana, gdy w dowolnym miejscu na bębnach pojawią się 3 lub więcej symboli SCATTER. Wylądowanie 3, 4, 5 lub 6 symboli bonusowych zostanie nagrodzone odpowiednio 7, 10, 15 lub 20 darmowymi obrotami. Podczas darmowych obrotów, symbol Tygrysa będzie płatny wszędzie tam, gdzie wyląduje na bębnach. Oznacza to, że nie musi on lądować na kolejnych bębnach lub zaczynać od 1 bębna, jak w grze podstawowej.
Zauważysz, że niektóre symbole Tygrysa w rundach darmowych obrotów wyglądają nieco inaczej, mają czerwony zarys i są ozdobione srebrnym łańcuszkiem, w przeciwieństwie do złotego zarysu w grze podstawowej. Jest to Wściekły Tygrys(Enraged Tiger) i jest to zła wiadomość dla gladiatorów (ale dobra wiadomość dla gracza). Kiedy wylosujesz szalonego tygrysa, odbędzie się walka w polu gry, tam gdzie pojawiają się symbole. Jeśli tygrys wygra, symbole zostaną zablokowane w tej samej pozycji, aż do momentu, gdy skończą się darmowe obroty. Za każdą wygraną szalonego tygrysa gracz otrzymuje dodatkowy darmowy obrót, co oznacza, że w każdej rundzie może on otrzymać do 6 dodatkowych obrotów. Wściekły Tygrys,czyli symbol o najwyższej wartości, zostanie zablokowany podczas trwania bonusu, może dać szanse na ogromne wygrane.

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020