Blue Print Gaming

Top Cat

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 31 sierpnia 2019

Gra hazardowa Top Cat to znakomita produkcja studia Blue Print Gaming, która miała swoją premierę w 2017 roku.  

O serialu anonimowanym Top Cat

Gra została stworzona na licencji popularnego serialu anonimowanego z lat 80-tych o tej samej nazwie. W Polsce serial ten był znany jako "Kocia ferajna" lub "Kot Tip Top". Opowiadał on przygody grupy kotów z ciemnego zaułka, którymi przewodził Tolek Cacek czyli Kot Tip Top. Był on najbardziej pomysłowym z ekipy 6 kotów i próbował wraz z ekipą realizować pomysły na zarobienie pieniędzy. Niestety, ale zawsze stawał im na przeszkodzie Posterunkowy Dybek. Po zrealizowaniu 30 odcinków tego serialu zdecydowano się także na jego ekranizację. W 1987 roku do kin wszedł film pełnometrażowy pod tytułem Top Cat w Beverly Hills (oryginalny tytuł to: Top Cat and the Beverly Hills Cats). W późniejszych latach powstał jeszcze film meksykańskiej-arentyńskiej produkcji, w 2011 roku Top Cat - The Movie (Don Gato i su Pandilla)  oraz Top Cat Begins. Ten drugi miał premierę w 2015 roku i był produkcją indyjsko-meksykańską.

Gra hazardowa Top Cat: symbole i zasady

Automat ten posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli, dając nam łącznie obszar składajacy się z 15 symboli. Gra posiada 20 płatnych linii a maksymalna stawka na wszystkie z nich na jeden obrót to 100 monet.
Symbole w grze jak można się spodziewać ukazują postacie z animowanego serialu. Najważniejszym symbolem w grze jest Dziki Symbol Wild, którym są ości ryby. Tuż po nim jest nim główny bohater serialu Top Cat, a w dalszej kolejności członkowie jego ekipy. Wszystko uzupełniają symbole karciane A,K,D,J. Symbol Wild jak to zwykle bywa zastępuje wszystkie pozostałe symbole w celu dopełnienia zwycięskiej linii. Jedynym wyjątkiem jest symbol bonusu, na którym widzimy Kocią ferajnę z workami pieniędzy.

Gry bonusowe w grze

W przypadku gdy na bębnach 1,3 i 5 pojawią się nam 3 symbole Kociej ferajny z workami pieniędzy to wtedy uruchamiana jest gra bonusowa "The Masterplan". Oprócz tego gra posiada wiele innych dodatkowych gier bonusowyh, które bardzo urozmaicają nam rozgrywkę i sprawiają, że jest to wyróźniająca się pozycja na rynku automatów hazardowych.