ThunderKick

Turning Totems

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Turning Totems – automat hazardowy od Thunderkick

W automacie hazardowym Turning Totems od producenta Thunderkick dołączamy do rdzennego wodza amerykańskiego, który trzyma laskę oraz ma głowie indiański piuropusz. Motyw gry przedstawia pustynie na której znajduje się pięc indianskich totemów. Na pierwszy rzut oka nie jest od razu jasne, gdzie dokładnie znajdują się bębny, jednak po kliknięciu przycisku "spin" te majestatyczne, tradycyjne rzeźby ożywają i zaczynają się obracać.

Graj za pieniądze w Turning Totems

Turning Totems to 5-cio bębnowy, 11-sto liniowy automat do gry, który dostarcza znany na rynku producent Thunderkick. Gra zaczyna się od 10p do 100 funtów za obrót i można ją obsługiwać na urządzeniach stacjonarnych, przenośnych czy też tabletach. Automat ten oferuje wiele ciekawych funkcji takich jak dwustronne wygrane, bębny Thunder, symbol WILD, węże Thunder, respiny i funkcję darmowych obrotów.

Symbole i możliwe wygrane w Turning Totems

Najwyższe wygrane w autmacie Turning Totems są przyznawane za dopasowanie pięciu takich samych symboli do jednej linii. Ponieważ wszystkie symbole w grze są kawałkami totemów, które niewiele różnią się od siebie poza kolorami, opisaliśmy wszystkie możliwe nagrody poniżej. To podejście było bardziej sensowne niż grupowanie wypłat w symbolach o wyższej i niższej wartości, tak jak to zwykle robimy:
Symbol ptaka WILD = 25x całkowita wartość zakładu.
Pomarańczowy totem = 10x całkowita wartość zakładu.
Czerwony totem = 4,5x całkowita wartość zakładu.
Fioletowy totem = 4x całkowita wartość zakładu.
Zielony totem = 2,5-krotność łącznej kwoty zakładu.
Niebieski totem = 2x łączna stawka zakładu.
Brązowy totem = 0,4-krotność łącznej kwoty zakładu.

Bonusy i funkcje w Turning Totems

Zwróć uwagę na symbol Thunder Snake, który zmienia bęben na którym się pojawi w bęben Thunder. Wszystkie uśpione symbole WILD na bębnie Thunder zamieniają się następnie w dzikie symbole. Ten proces spowoduje że otrzymasz darmowe obroty, chyba że uruchomi się rytm bonusowy. Uśpione symbole WILD zachowują się jak normalny symbol, dopóki nie wylądują na bębnie Thunder.
Gra bonusowa jest rozgrywana, gdy aktywne są 3 lub więcej bębnów Thunder - jeżeli dojdzie do takiej sytuacji otrzymasz 5 darmowych obrotów. Dobrą wiadomością jest to, że wszystkie bębny Thunder pozostają aktywne do końca gry - oznacza to, że będziesz ciągle korzystał z zablokowanych symboli WILD na 3 lub większej ilości bębnów.

Turning Totems to świetny automat hazardowy

Turning Totems to moim zdaniem świetny slot - z Thunder bębnami można uzyskać sporą ilość darmowych obrotow. Co wiecej jeśli trafisz 3 lub więcej takich bębnów, dostaniesz 5 darmowych spinów z bębnami na których będą zablokowane symbole WILD, a to z kolei może przynieść ci ogromną wygraną nawet do 998x twojej stawki.

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020