GreenTube-Novomatic

Ultra Hot

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 02 stycznia 2020

Gra hazardowa Ultra Hot

Jest to automat owocowy zaprojektowany przez studio Novomatic. Gra nawiązuje do klasycznych jednorękich bandytów. Posiada 3 bębny, 3 rzędy oraz 5 linii wypłat. Po prawej stronie możemy natomiast zapoznać się z tabelą wypłat. W grze dostępna jest tylko jedna funkcja bonusowa, Gamble, w której możemy podwoić zysk z ostatniego obrotu. Zadaniem gracza jest odgadnięcie koloru zasłoniętej karty. Pomyłka oznacza jednak utratę wygranej kwoty.

Działanie i budowa automatu Ultra Hot

Slot Ultra Hot to najprawdopodobniej jeden z najpopularniejszych automatów w historii. Miliony graczy miały okazję spotkać się z tą grą w kasynach online, a także w salonach stacjonarnych. Maszyna posiada 3 bębny, 3 rzędy oraz 5 linii wypłat. Jest to standardowy schemat często praktykowany przez uznane studio Novomatic. Po prawej stronie od bębnów znajduje się tabela wypłat, która informuje graczy o wartości poszczególnych układów. Do wygranej potrzebne są układy trzech identycznych symboli ułożonych na jednej z linii wypłat.

Symbole dostępne na polu gry

Jest to klasyczny automat owocowy, a zatem, na slotach znajdziemy: wiśnie, pomarańcze, cytryny oraz śliwki. Ponadto, mamy czarny symbol X (układ odpowiedzialny za zwrot stawki), napisy BAR, gwiazdki, a także szczęśliwe siódemki będące najcenniejszym symbolem na polu gry. Na automacie Ultra Hot nie znajdziemy natomiast symboli specjalnych Wild oraz Scatter.

Bonusy i funkcje specjalne w Ultra Hot

Automat Ultra Hot stawia w głównej mierze na dynamiczną i przyjemną rozgrywkę. Nie znajdziemy tu dodatkowych funkcji specjalnych. Jedynym bonusem jest funkcja Gamble, którą możemy uruchomić po każdym wygranym obrocie. Poprzez odgadywanie koloru zasłoniętej karty, gracz może podwoić wygraną z ostatniego obrotu. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ błędna decyzja automatycznie oznacza stratę całej kwoty.

Jak zagrać na automacie Ultra Hot?

W maszynie Ultra Hot znajdziemy dolny panel sterowania, na którym możemy wybrać stawkę na pojedynczą linię wypłat. Stawka całkowita widnieje w okienku „Bet”. Obrót bębnami rozpoczynamy poprzez kliknięcie zielonego przycisku start. Jeśli trafimy na zwycięski układ, będziemy mogli uaktywnić funkcję Gamble. Ultra Hot należy do grona kultowych tytułów, które na zawsze zapisały się w historii automatów slotowych. To ciekawa propozycja dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie proste automaty nastawione przede wszystkim na szybką i przyjemna rozgrywkę.

Życzymy udanej rozgrywki!

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020