Yggdrasil

Vikings Go to Hell

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 03 stycznia 2020

Vikings go to Hell – kolejny automat hazardowy w motywie nordyckiej mitologii

Vikings go to Hell to trzeci slot od Yggdrasil Gaming w tematyce wikingów stworzony po takich tytułach jak Go Wild i Vikings Go Berzerk. Wizualnie Vikings go to Hell ma motyw nordyckiej mitologii, ale scenerią jest piekło - z czerwonymi płomieniami w tle. Symbole na bębnach zawierają 4 symbole broni, jak również 4 symbole wikingów. Gra oferuje także symbol WILD, który jest odpowiednikiem każdego innego symbolu.

Graj za pieniądze w Vikings go to Hell

Gra posiada 5 bębnów, 4 rzędy i 25 linii płatnych. Możesz grać od 10p do 100 funtów za obrót, a gra jest dostępna zarówno na komputerze jak i urządzeniach mobilnych. Maksymalna potencjalna wygrana jest 3.500 razy większa od stawki podczas darmowego obrotu przy uruchomionym 3-krotnym mnożniku. Jackpot jest ograniczony do 500 monet i w sumie istnieje pięć rund bonusowych.

Symbole w grze Vikings go to Hell

Wikingowie to symbole o wysokiej wartości w tej grze. Istnieją także 4 symbole o niskiej wartości w postaci miecza, młotka, topora oraz łuku i strzały. Aby wygrać, musisz trafić od 3 do 5 pasujących symboli. Tabela wygranych w Vikings go to Hell wygląda następująco:
• Wiking z czerwoną brodą - Wygrana to 150 monet za 5 symboli na linii płatnej.
• Wiking z brązową brodą - Wygrana to 125 monet za 5 symboli na linii płatnej.
• Wiking z szarą brodą - Wygrana to 100 monet za 5 symboli na linii płatnej.
• Wiking kobieta - Wygrana to 100 monet za 5 symboli na linii płatnej.
• Symbole o niskiej wartości - wygrana to 60 albo 50 monet za 5 symboli na linii płatnej

Bonusy i funkcje w Vikings go to Hell

Po lewej stronie kołowrotków znajdują się mierniki dla wszystkich 4 Wikingów zbierających punkty wściekłości, które wzrastają z każdą wygraną walką. Wypełnienie mierników uruchomi 7 darmowych obrotów Berzerk Free Spins pierwszego poziomu, a także podczas ich kręcenia wikingowie będą w trybie berserk.
Scatter jest reprezentowany przez Demona, a trafienie 2 z tych symboli aktywuje Fight Feature. Symbole Wikingów stają się zablokowanymi WILDAMI i pozostają na bębnach podczas kolejnych obrotów.
Kiedy 3, 4 lub 5 symboli Free Spin pojawią się w dowolnym miejscu na bębnach, uruchomią one odpowiednio 7, 12 lub 16 darmowych obrotów 1-go poziomu. Aby przejść do drugiego poziomu darmowych obrotów musisz pokonać "władcę łańcuchów". Drugi poziom rozpoczyna się od 7 obrotów, a jeśli uda Ci się pokonać Lucyfera, otrzymasz WILDy i 3x mnożnik za wygraną z obu poziomów.
Jeżeli trafisz symbol skrzynie ze skarbem, który pojawia się tylko na 5. bębnie masz możliwość wygranej do 1200 monet, 16 darmowych obrotów lub tak zwanych "Rage Boosts".

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2020