Netent

Vikings

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 02 września 2019

Vikings to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych 2 dekady 21 wieku. Dzięki studio Netent grę udało się przenieść także do świata kasyn. Już na samym początku wita nas intro, które świetnie oddaje klimat serialu.

Zasady i symbole w grze hazardowej Vikings

Gra posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy, co daje nam łącznie obszar składający się z 15 symboli. Maksymalna stawka na jedno zakręcenie to 100 monet.
Najważniejszym symbolem w grze jest symbol V a tuż za nim symbol ukazujący głównego bohatera Ragnara Lothbroka w 3 odsłonach oraz jego pięknej wybranki Lagherty Lothbrok. Wszystko to uzupełniają symbole karciane A,K,Q,J i 10.
W trakcie gry uruchamia się czasem opcja Hotspot. Obszar Hotspot znajduje się na środkowym 3cim bębnie i uruchamiany jest w momencie gdy wyląduje na nim symbol V. Wszystkie pozostałe symbole Vikingów (Ragnara i Lagherty), które znajdują się poza obszarem Hotspot zmieniają się w symbol V w obszarze Hotspot. Shield Wall - jest to funkcja która pojawia się zarówno w trybie podstawowym gry jak i Rapid Spinach. W dowolnym momencie gry na bębnach pojawia się grupa symboli Tarczy.
Opcja Raid Spins
Opcja ta przemienia obszar gry z 5x3 na 7x5 czyli aż 35 symboli dającymi aż 125 możliwości wypłaty.

Serial telewizyjny History Vikings - Wikingowie

Wikingowie przenoszą nas do brutalnego i tajemniczego świata Ragnara Lothbroka, wikinga-wojownika i farmera, który pragnie eksplorować - i atakować - odległe brzegi oceanu.

Vikings to serial telewizyjny z gatunku dramatu historycznego stworzony i napisany przez Michaela Hirsta dla kanału History. Serial został nakręcony w Irlandii i miał swoją premierę 3 marca 2013 r. w Kanadzie.

Wikingowie inspirowani są legendami o Wikingu Ragnarze Lothbroku, jednego z najbardziej znanych legendarnych bohaterów nordyckich, znanego jako plaga Anglii i Francji. Serial przedstawia losty Ragnara, który jak inni mieszkańcy jest rolnikiem, lecz zyskuje sławę dzięki udanym napadom na Anglię i Francję. Ostatecznie zostaje królem skandynawskim, przy wsparciu swojej rodziny i innych wojowników. W późniejszych sezonach serial śledzi losy jego synów i ich przygody w Anglii, Francji, Skandynawii i basenie Morza Śródziemnego.