Microgaming

Village People Macho Moves

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 25 września 2019

Village People Macho Moves to maszyna hazardowa

zaprojektowana przez czołową firmę Microgaming, która często podejmuje się tworzenia automatów tematycznych. Tym razem, firma stworzyła grę nawiązująca do legendarnego zespołu Village People słynnego głównie w latach 70.

Budowa automatu Village People Macho Moves

Maszyna została zbudowana z 6 obracających się bębnów, 3 rzędów oraz 15 linii wygrywających. Village People słynęło z imponujących strojów, dlatego też, nad każdym bębnem znajduje się jeden z członków zespołu w przebraniu: budowlańca, kowboja, policjanta, Indianina, motocyklisty oraz marynarza. Postacie stoją na specjalnej scenie z pięcioma okienkami. Trafiając na specjalny symbol generujemy funkcje bonusowe poprzez zapalanie kolejnych okienek. Automat prezentuje się imponująco od strony oprawy audiowizualnej. Grę umilają nam przeboje grupy Village People: Y.M.C.A, In the Navy, Go west, Can’t Stop The Music oraz Macho Man.

Symbole dostępne w grze

Symbole na polu gry nawiązują do klimatu lat 70. W slotach pojawiają się zatem: niebieskie buty taneczne, różowe okulary, płyty winylowe, złote mikrofony oraz kasety. Mniej wartościowymi symbolami są oznaczenia karciane: pik, trefl, karo oraz kier. Najcenniejszym symbolem jest złoty mikrofon z mnożnikiem x25 przy kombinacji sześciu jednakowych symbolów. Wyższe wygrane z mnożnikiem x250 zapewniają nam symbole specjalne Wild oraz VP Wild.

Bonusy i funkcje specjalne

Symbol Wild oraz VP Wild zastępują inne symbole na polu gry, w taki sposób, aby stworzyć najbardziej opłacalne połączenie na jednej z linii wygrywających. Ponadto, pojawienie się symbolu VP Wild na jednym z bębnów, podświetla jedno okienko na scenie. Po zapaleniu wszystkich pięciu światełek, gracz otrzymuje darmowe spiny sygnowane jednym z członków zespołu. Warto nadmienić, że poszczególne rundy bonusowe zawierają dodatkowe udogodnienia, które ułatwiają grę o wysokie stawki.

Jak zagrać w Village People Macho Moves?

Automat zaprojektowany przez Microgaming jak zwykle prezentuje się kolorowo i nowocześnie. Mimo to, rozgrywka jest bardzo prosta. Wystarczy ustalić stawkę na pojedynczy obrót i zakręcić bębnami. Możemy również uaktywnić opcję Autoplay lub wybrać maksymalny zakład. Gracze mają do dyspozycji tabelę wypłat oraz instrukcję zawierającą opisy wszystkich funkcji specjalnych. Rozgrywkę umila szafa grająca z przebojami zespołu Village People.