Netent

Wild Wild West - The Great Train Heist

Zagraj z bonusem

Ocena redakcji

5.0

Ocena użytkowników

-

Gra dodana 06 września 2019

Wild Wild West the Great Train Heist to gra hazardowa

zaprojektowana przez studio Netentf. Automat zabiera nas w klimaty bardzo dzikiego zachodu, w którym pociągi są narażone na ataki bandytów. Czy odnajdziesz się w tym świecie i zdobędziesz cenne skarby?

Budowa automatu Wild Wild West the Great Train Heist

Maszyna została stworzona z 5 obracających się bębnów, 3 rzędów oraz 10 linii wypłat. Gra oferuje nam wciągającą i szybką rozgrywkę, która idealnie wpisuje się w klimat dzikiego zachodu. Automat został zachowany w konwencji westernu, a gracz może wcielić się w rolę kowboja, który musi powstrzymać bandytów napadających na pociągi. Wild Wild West the Great Train Heist to bardzo popularna produkcja od Netent, która każdego dnia przyciąga szerokie grono graczy.

Symbole dostępne w grze

W grze mamy w sumie 10 symboli występujących na bębnach. Najcenniejsze są portrety ukazujące groźnych przestępców siejących postrach na dzikim zachodzie. Za najbardziej drogocenną kombinację symboli uzyskamy mnożnik x500. W grze dostępne są także symbole karciane, takie jak: pik, trefl, karo oraz kier. W grze zaimplementowano symbole specjalne, takie jak Scatter oraz Wild, które ułatwią nam wygrywanie większych nagród. Do zwycięstwa potrzebna jest kombinacja złożona z przynajmniej trzech identycznych symboli.

Bonusy i funkcje specjalne

Symbol Wild pozwala zastąpić symbole nominalne na polu gry, dzięki czemu, zwiększa szansę na stworzenie wygrywającej kombinacji. Symbol Scatter w formie siódemki odpowiada za przyznawanie darmowych spinów. Gracz może otrzymać od 10 do 30 bonusowych obrotów. Ponadto, po wylosowaniu tej nagrody pojawia się koło fortuny, na którym gracz losuje jeden ze specjalnych symboli Wild, które będą dostępne w trakcie bonusowych rund. W ten sposób możemy liczyć na dodatkowe premie i mnożniki do wygranych.

Jak zagrać w Wild Wild West the Great Train Heist?

Automat Wild Wild West the Great Train Heist zachowany w westernowej konwencji prezentuje się bardzo dobrze od strony technicznej. W dolnym panelu sterowania ustalamy stawkę i zakręcamy automatem poprzez naciśnięcie przycisku symbolizującego bębny rewolweru. Gracz może w każdej chwili sprawdzić tabelę wypłat oraz instrukcje, w których zawarto opisy bonusowych funkcji.